Простено tsaktash не прощава ска

Играчите "SKA-Хабаровск", "Съветски спорт"

Хабаровск SKA, който е играл повече от час в малцинство загуби от Казан, "Ruby" само в извънредно България 1/8 финалите на Купата.

Ако все още не знаете кой е старши треньор на СКА Хабаровск Александър Григорян, бързо се коригира този пропуск. Един от най-необикновените хора в българския футбол - и за креативни начини и методи на работа. Основното нещо е да се подчертае това, което: без значение колко екстравагантни не изглежда думите му, е по-добре да се лекува сериозно.

Когато Григорян заяви, че шансовете на мач-мъдър ход на "Спартак" в 1/16 финалите на Купата на България - от 50 до 50, малцина му повярваха. Но след победата над червено-бял, той дешифрира играта си план. И разсея съмненията - шансовете са равни.

"Ruby" е на стойност SKA страх, най-малко по две причини. Първият от тях е възможността за треньор гост да спечели мачове за купи. С "Рей", например, той току-що е влязъл в турнира полуфиналите. На второ място, на предишните срещи с "Ruby" и два пъти спечели от лотарията три български Cup Григорян три пъти.

- Радвам се, че играта ще се проведе в Казан: Обичам този град, аурата на местния стадион. Шансовете? 50 до 50 - се повтори преди четвъртия мач от треньорът на SKA.

Въпреки Хабаровск приближи мача със серия от три мача, а не победителите, а "Рубин" последните три домакински мача завършиха с победа.

Но Grigorian, тъй като ние не забравяйте - да се повярва.

Обадете се на приятел

Всичко се променя в премахването на края на първото полувреме. Отново, не без хърватин Tsaktasha. Няколко часа преди мача, беше обявено, че RFU Федералната търговска комисия отмени червен картон, показан халф на "Рубин" в мач от последния кръг на Висшата лига срещу "Терек" (1: 3). В същия стил като му червен има играч SKA Киреев, но той просто фаулиран на Tsaktashe, и това беше много по-ясна. Прав Киреев крак отстранен твърде късно.

След този опит за SKA играчи държат наравно всяка минута става все по-слаба, а още по-героичен. На мястото са били заковани на кръст врата сега спаси справи или скочи под атака. Но тя се срина Хабаровск крепост само в извънреден труд - две минути преди вероятните санкции присъединиха защитника атака Гарсия донесе "Рубин" в четвъртфиналите - 1: 0.