Осакатявам нараняване че Сергей Sydorchuk спечелил преди седмица в първия мач, а коляното Йевхен Khacheridi, в който той получи болезнен удар в срещата в събота с "Карпати" ни смущава в навечерието на мача в бор с Берн топлина много повече, отколкото в резултат на едни и същи игри. В полза на Киев говори преди началния съдийски сигнал, Павел Гил, обхванала почти вече не отговаря на нашите екипи от рефер Висшата лига, дом резерв, мистериозно име предимство Игор Surkis "в половината топката", както и шансовете на швейцарския остави миналогодишния опит на техния сблъсък с " миньор ".

Започнете Списък, ни чака в пресцентъра на един час преди началото на срещата, свидетелства, че Александър Hatckevich успя да реши проблема на ключовия персонал. В сърцето навън и Khacheridi центъра (разбира се, в двойка с Domagoem Вида) и Sydorchuk - изготвен в схема на УЕФА, той е бил регистриран на същата линия с Владимир Shepelev, но в действителност е малко по-близо до предната част на атака. Всичко беше много традиционен - ​​частично да се нарече изненадваща поява освен, че сред резервната Джордж Buschana, не Артър Rud'ko.

Проблемът при нападението - Миралем Сюлеймани, получи повреда в тренировките преди мача Киев, които не са изброени в "Олимпийски" в опит да "избегне" не се възстановил, а седмица по-късно, но Hütter включени в броя на заместители. Ляв халф, а в действителност - на позицията на крилото играе Йорик Rave.

Крилата бяха "Динамо" веднага дойде под ръководството на гъста, но Денис Garmash, когато втората страна не е имал време да направи завой и дори успя да падне да се движи топката към противоположния бордюра. Тук Андрей Yarmolenko и веднага се срещна двамата съперници, а когато той е на път им се провали - Свържете третия. Това не е изненадващо: в деня преди мача и Hütter и швейцарски журналисти особено изолиран капитанът Киев, не съжаляваше за комплиментите му и пъстри епитети.

Като се започне със зрелищно трансфер до Rave през полето (лошо Йорик просто не са имали време да се изравнят с топката и да се измъкнем от Максим Ковал лице в лице), собствениците са приели тактиката дори не дребни нарушения - пределната грубост. И три минути бяха изминали и Sekou Sanogo база, съдията е бил разсеян - и удари Диомерси Мбокани ръка в лицето му. Този епизод е почти завършен демонтаж на маса стена до стена, но когато Денис Garmash реши да говори със съдията на партньорите за всеки случай, като го отведе - конфликтът е уреден, не съвсем започнал.

Повече от конгоанската, очукан, може би, само за една и съща Garmash. Няколко пъти партньори го нокаутира тайно, но когато Кевин Mbabi почти стъпкани противник в синтетичния моравата пред Гил - той трябваше да се премахне последното от джоб на куртката му жълт картон. Наказанието е, че Yarmolenko предпочитат да играят с партньори се провалили.

Това, което със сигурност не се очаква от историята на играта, това е наказание - особено в самото начало. Но Никълъс Morozyuk без видима, тъй като най-малко причини за наказание на трибуната Фалове Роджър Асал - и след Ковал не предполагам, посоката на удара, Гийом Hoarau с 11-метров марка, домакините поведоха. Човек, който седеше недалеч от нас не Rud'ko изразяват някакви емоции.

"Йънг Бойс" се възползваха от разбираемо объркване в редиците на опонентите и иззети инициативата. Грубост, докато техните действия не са намалели - Rave уверено играе в средата на терена прав крак, сеят нападнат Ковал. Ще има един съдия се намеси и да пиша на някой "горчица", но полския рефер ясно sliberalnichal. И ако тенденцията е - защо не Hoarau трясък на пълни обороти в стомаха на вратаря изглед към кон топката?

Ковал, издигаща се от моравата, изрично се изви към страната на французина пръст в храма Си - той се извини, прегърна вратаря. На ръба, междувременно, надделя малко по-малко идилично - Олег Luzhny в стила му, че някои са се опитали да докажат, четвъртия съдия. Може би, в полски, но работата на журито няма да бъде засегната. Освен това, необходимото съдействие Mbokani скоро - лекарите са се оттеглили нападател, а след това болезнено, през страничната линия.

Но за SIDORCHUK, да наруши е намерено атака на противника, в карта Гил. Минута по-късно, сблъсък с конгоанската Sanogo доведе само до пряк свободен удар от страната на домакините. След още няколко - швейцарците бяха почти се е удвоила своя полза: Vida внезапно загубил кон се бори Асал, но той не се постигне целта с няколко метра. Точно преди почивката над портата Hoarau удари през лятото - независимо дали това е точната за почивка над хората на Киев ще бъде неизбежно застрашени тръгване от Шампионската лига.

Сметка хлъзгав, без съмнение, но не и точки (и там са най-Динамо не е в първата половина), е трудно да се очаква положителен резултат. "Йънг Бойс", продължавайки да се движите и след почивката за съдия сдържаност действал грубо. Това има и друг изход Rave прав крак - сега в полето срещу Ковал. Гил някак си обърна внимание на тук не е да се закачи атакуващ играч, както и факта, че вратарят хвана противник. Резултатът - устно предупреждение към вратаря.

Когато се появи Yarmolenko с Welf почти тет-а-тет, на стадиона е буквално държи своя дъх. Но той дишаше равномерно в един миг, с опит, в зависимост от предпочитанията на емоциите от различни видове. капитан на Динамо удари ... на вратаря, като го удря в ръката близо до тялото. И по време на ответното скок отново спасени домакините Ковал, макар и не веднага взето владение на топката, изпратен от Hoarau обрат.

Hatckevich заменя Shepeleva Никита Korzun и хитър Hütter, премахване на игри Fasnacht и Асал, освежени атака поръчки, използващи Soleimani. Това беше един сърбин даде пас в полето на Hoarau: Вида и Тамаш Кадар не можа да го запази, но отлично осъществява ролята на човешки щитове, застана на пътя на топката след две предупреждения. И тогава Hoarau плътно предотврати Morozyuk, той повтори този трик, трясък в Ковал. Вратарят се нуждаеше от помощ, и, когато е бил в състояние да продължи - Hoarau деликатно вкара топката пред него.

Тя ще изглежда, че в последните минути на хората на Киев е необходимо да се играе в режим на задържане. Hatckevich но, напротив, частично преформатиран атаката, заменяйки уморен Виталий Garmash Buyalsky. Той дори се опита да пробие целите - но от засада положение. Топлина в наказанието на Динамо, междувременно, не падне - и сега след изпълнение на корнер, който заменя Йордания Lotomba в суматохата на тяхната външна избутва топката в мрежата.

Ковал, блестящо изигра и преди, просто не можех да го държиш в ръцете си ...

Неочаквано. Повече щеше да е ясно от условно Ливърпул, но загуби от Борусия Дортмунд 2: 9 Йънг Бойс. Бих Судува-Динамо погледна.

Да, най-добре клуб, не казва нищо: 18 януари Beats Кадри на 01 юли владение 51% 49 8 0 Corner

Да, това не се раздалечават ролки Карпати

Всеки втори, като част от пътник, тъй като те не са в състояние да играе на прилично ниво.

Кой друг ще говорим за преместване в топ клуб в Европа? А полюс с свирка показа отношението му към украинския клуб.

Погледнах и плюе от такъв футбол. Жалко е, че след като се използва, за да бъде един добър отбор в Киев.

Когато се пенсионира?

"Ние имаме друга история." - каза Hatskevich.Dom култура. "Йънг Бойс" спечелиха за сметка на желание, безразличие ubivaet.Rebyata ти глупости за пълна степен.