Sportbox.ru допълва онлайн олимпийски събития в Рио. В нашия актуализирани новини - Най-новата информация от художествената гимнастика, борба, баскетбол и много други.

Последният ден и последния медал

23:35 И не забравяйте, че все още е закриването на Олимпийските игри. За пореден път виждаме много игри герои. Sinhronistki Ишченко и Ромашина страдат български флаг гимнастичка Simone Biles - САЩ флаг. Разбира се, ще ярко шоу. Е, тук е необходимо да се търси

Закриване на XXXI Летни олимпийски игри

23:33 Това е всичко. Много скоро потушен олимпийския огън. Благодаря ви, че сте с нас тези седемнадесет дни и нощи. Ще се видим в Пхьончхан след една година и половина.

23: 30Zavershilis последните състезания на Олимпийските игри в Рио. Екипът на САЩ победи сръбския отбор във финалите на баскетболния турнир 96:66. Той издържа рекордните финали.

23:26 Кармело Антъни се отдели от земята. Няколко минути по-късно той ще стане само олимпийски шампион три пъти в света.

23:17 Между другото, записва разликата в резултата във финалите на Олимпийските игри е създадена през 1956 г. в Мелбърн. Американците са спечелили националния отбор на СССР с разлика от 34 точки. 89:55. Очевидно е, че записът ще падне.

23:15 40 точки вече губят сърби на финала. Е, като цяло, не се интересувам.

23:05 Боксьор Миша Aloyan треньор, който загуби в последните узбеки единодушно решение да намери няколко причини за поражението

В 22:58 български отбор 19 златни медала. По-малко, отколкото в Лондон, но с оглед на това, проблемите бяха с българската делегация в навечерието на Олимпийските игри, резултатът - добро. 4 награди най-висок стандарт, извлечени фехтовачи, 4 - борци (две свободен стил и гръко-римски стил), два медала бяха спечелени от българските спортисти в джудо, синхронно плуване и художествена гимнастика. Един златен - в тенис, гимнастика, бокс, хандбал и модерен петобой. Общият брой на медали - 56.

Свободна борба. Скандал в Рио! Монголски обучаващи се съблече пред съдиите в знак на протест!

22:45 От страните, които са показали най-голям напредък, имайте предвид, Япония - 12 златни медала (в Лондон е бил 7). Германия - 17 (11 - Лондон), Гърция - 3 златни (0 - в Лондон) и на отбора, собственици - 7 златни медала след три Лондон.

22:40 Първият олимпийски златен медал в историята на спортисти Сингапур спечели, Таджикистан, Виетнам, Фиджи, Бахрейн, Пуерто Рико, Йордания, Бряг на слоновата кост и Косово.

22:35 от съседните на страните не са в състояние да получи медал в Рио Латвия, Киргизстан и Туркменистан.

22:33 Ние върнат на масата за медал, а в баскетбола почивка. Без награди спортисти са един от най-богатите страни в света - Саудитска Арабия

22:30 В същото време, през първата половина на баскетболните финалите завърши с резултат 52:29. В полза на САЩ. Чудото няма да се случи.

22:24 Нека дори последният шампион не е определена, нека да погледнем на масата за медал. Общо в Рио медали бяха спечелени от спортисти от 87 страни. Шампионската имат 59 държави (един златен спечели кувейтски стрелец, действащи под флага МОК).

Кой сред основните страни-слабо представени в таблицата с медал? Пакистан - шестото състояние на населението на света - изпратено до Рио само седем спортисти. Разбира се, те не донесоха медали. Нигерия, с население под 200 млн спечели само един бронзов медал във футбола. Не медали за 160 млн Бангладеш, съжаляват може би, за това, което не е за тях да се действа Маргарита Мамун.

22:08 Още преди американците. 19:15 първото тримесечие приключила.

21:58 Всички състезания са повече, с изключение на баскетболните финалите. Докато сърбите напред 14:12. Hard поглед.

Баскетбол. Мъжете. Финали. Сърбия - САЩ

21:54 Победителят от тежки боксьори беше французин Тони Yoka.

21:40 В същото време, всички готови да започнете да баскетболните финалите. Надяваме се, че за сензация. В груповата фаза на сърбите признаха, само три точки

21:32 остава да играе 3 златни. Тежка везни в бокс и борба, както и в САЩ баскетболни финали - Сърбия.

21:31 Дания Team спечели златен медал в мъжкия хандбал. 28:26. Французите имат два сребърни - мъже и жени.

Бокс. Мъжете. Жени. финали

21:11 Кой не е виждал на живо церемонията по награждаването Сослан Ramonova, повтарям - тук

Свободна борба. До 65 кг. Церемонията по награждаването Сослан Ramonova

21:08 датчаните напред през втората половина хандбал финалите - 23:20. Дали Франция и тук получават само сребро.

Хандбал. Мъжете. Финали. Дания - Франция

20:59 И не е чудно. Бразилия спечели златото у дома олимпийски игри. В три мача победиха италианците

20:55 И подкрепата на бразилски играчи волейболните дойде прясно изпечен олимпийски шампион

20:36 Фенове на хандбал, преминат към финалите Дания - Франция.

20:35 Общо на олимпийските игри в Рио български екип, произведен 19 златни, 18 сребърни, 19 бронзови. Вероятно надмина всички очаквания. Надяваме се, че тази цифра ще остане същата, а година по-късно, а след две и три.

20:32 И тук е крайната ви Aloyan губи. Съдийско решение присъжда на боксьора от Узбекистан.

20:30 Има злато! Спечели Сослан Ramonov. Две минути по-разгледани азербайджанци. Честито

Свободна борба. Мъжете. финал

20:26 Вторият кръг Миша Aloyan губи. Всичко ще се реши в третата

20:25 Е, успокои монголите. Финалистите отиват на килима. Заточен Рамон Togrul Асгар от Азербайджан

20:22 спечели първия кръг ALOYAN - 2: 1. И на борба мат - шоу. В бронз битката той загуби на боец ​​от Монголия. В много странно съдийство. Монголски преподаватели организираха стриптийз пред съдиите в края на двубоя.

Свободна борба. До 65 кг. Ikhtiyor Navruzov - бронзов медалист

20:15 Първото злато в бокса отиде в американски claressa щитове. След няколко секунди на ринга излезе Миша Aloyan

20:08 Кой се интересуват не само на Олимпиадата, ние информира, че българското футболно първенство "Спартак" под ръководството на новия треньор печели "Краснодар" - 2: 0.

Спартак Москва - Краснодар. 2: 0. Зе Луиш

19:55 Бразилците, междувременно, спечелиха първия мач на волейболните финали.

19:46 И британците, междувременно вече отбележат второ място в генералното класиране. Кой би си помислил, че те изпреварят китайците. Не само в Лондон може да спечели.

19:40 Националният отбор на Испания, между другото, за трета поредна пада на олимпийския подиум. Само тук, не е злато. През цялото време като загуби от американците

19:26 Испанците буквално грабна бронза от ръцете на австралийците. Серхио Родригес удари два наказателни удара за 5 секунди преди сирената - 89:88. В последната атака, австралийците правят грешка, нашият добър приятел Дейвид Андерсен.

19:16 старт на финалния мач Мъжкият волейболен турнир Бразилия - Италия. Ще бразилецът да бъде реабилитиран в очите на феновете си за поражението в последните четири години преди.

Волейбол. Мъжете. Финали. Италия - Бразилия

19:12 И тогава решителни боеве борци. Скоро на килима в последната битка ще ни Сослан Ramonov

19:09 Ето - напрегнат приключва бронзовата турнир по баскетбол игра Испания - Австралия

Баскетбол. Мъжете. Мачът за третото място. Австралия - Испания

19:05 Всеки е виждал как ни отбор по художествена гимнастика спечели златен медал? Посещавайте тук

Художествена гимнастика. Златна българска представяне на отбора!

19:00 Здравейте на всички. Идва финалната вечер на Олимпийските игри в Рио. Останете с нас и няма да пропуснете някоя важно събитие в последния ден на Игрите.