ПредишенСледващото

Ние препоръчваме:
Кандидатствайте за TCD застраховка за виза и за пътуване до Португалия Online!

Sport Lisboa д Бенфика. обикновено се нарича просто Бенфика, S.L. Бенфика или SLB - мулти-спортен клуб със седалище в g.Lissabon, Португалия, и най-известен със своя футболен отбор. Клубът е основан през 1904 година. Той е един от основателите на националното първенство по футбол, както и други, заедно с двете водещи отбори на Португалия - "Порто" и "Спортни" - никога не е оставил в елита на португалския футбол. Сред трофеи на клуба - 32 победи в националния шампионат, 24 победи в турнира за Купата на португалски, 2 Cup победа в Шампионската лига и 1 победител заглавие Латинска купа (предходната Купата на Шампионската).

емблема
Основните елементи на логото са традиционно орел (един от прякора на отбора - "Орлите"), футболна топка и акроним SLB клуб. По-късно колело емблема велосипед е добавен в памет на сдружението с Sport Clube де Бенфика, преобладаващото мнение е, че с велосипед спорт.

стадион
Ещадио да Луж. официално наречен Ещадио Sport Lisboa е Бенфика (буквално преведено като "Стейдиъм ъф Лайт") се намира в Лисабон и е място за начало мачове, "Бенфика". Капацитетът му е 65,400 зрители.

Услугата се предоставя от Bwin International Ltd. включено в Гибралтар, който притежава всички необходими лицензи, които не са свързани Portugal.ru и не е предмет на Закона N244-FZ България. Предлага се за лица над 18-годишна възраст, трябва да се регистрирате в bwin.com на сайта.

Подкрепете проекта - споделете линка, благодаря!