Италиански футболист разказа за голът му срещу отбора на английски език.

Андреа Пирло говори за наказания си в стила на Антонин Panenka. Тази цел е лидер на италианския отбор вкара по време на мача срещу Англия.

Според Пирло, каза той, "странни движения", на английски вратар, така че той "просто чакаше, и след това натиснете".

"Беше лесно да се направи. Може би има нещо, което да оказва натиск върху британците, тъй като Ашли Йънг, след като пропусна. Англия рядко създава положения, просто се опитва да спаси itsshevvats резултат и с нетърпение очакваме да изпълни дузпа. Ние контролира играта и в крайна сметка спечели" - цитира футболист "RBC".

Пирло обясни унизително наказание срещу англичаните - Новини

Определяне на последния полуфиналист на европейското първенство по футбол.

Последният полуфиналист на европейското първенство е италианският отбор, който спечели дузпите Англия с гол за 4: 2. Основно и допълнително време на мача завърши наравно, 0: 0.

Само 120 минути на регулиране и продълженията играчите адзурите удариха портата на щрихите британската 35 (20 - прицелните), докато играчите Англия удари топката девет пъти (четири itsshevvats въздействие - целта), съобщава Росбалт.

В допълнителното време от 115 минути на италианския национален отбор футболист Антонио Ночерино вкара гол, но главният арбитър на срещата, определена за "засада".

Герой на мача бе 34-годишният италиански вратар Джанлуиджи Буфон спаси дузпа от Ашли Коул. Рикардо Монтоливо от италианците и британската Ашли Йънг пропусна целта.