- Постижения, които могат да бъдат пропуснати: Нула

- Дали сложността на влияния за постигането: Не

- Не vybivaemy / бъги постижение: Не

- Допълнително оборудване: Втората контролера

Добре дошли в GRID Autosport - продължението на състезател. GRID GRID 2. Играта разполага с режим кариера, обичай чаша, splitskrin и мултиплеър. Кариерата функция са 75 автомобили разделени в 5 дисциплини: Touring (Touring), издръжливост (издръжливост раса), Open Wheel (Формула 1), тунер (състезание по тунинг машини) и улица (улични състезания). Играта разполага с песни в САЩ, Испания, Франция, Канада, Франция, Канада, Австралия, Япония, Австрия, Обединените арабски емирства и Турция.

В режим кариера, можете да получите 32 постижения на стойност общо 645. Въпреки факта, че не е нужно, за да спечели всеки шампионат да влязат в Серия Grid - препоръчително е да играе и спечели всеки, за да получите точки опит.

Можете да получите пет постижения, като участва в първенствата на всяка дисциплина под знамето Ravenwest (за да спечели шампионата, а след това отново да отиде в шампионата, но от друг спонсор). Друго постижение пет можете да се отвори достъп до наличните средства на равнището 5 първенства. Още пет постижения ще получи най-високото ниво във всяка от петте дисциплини (10 нива изисква един милион точки опит във всяка дисциплина).

Останалата част от постиженията ще получите в течение на кариерата си. Подписването на договора, за да спечели състезанието, екипни задачи, и така нататък.

В онлайн режим, можете да получите 12 постижения на обща стойност 300. 10 постижения трябва да се свърже с Xbox Live. 2 постижения могат да бъдат намалени в разделен екран. Ще печелите пет постижения за достигане на ниво 10 във всеки от курсовете онлайн. В края на краищата, вие ще трябва да достигне ниво 250 в онлайн преминали всички дисциплини, както и една от машините да изпомпва до 99 нива. Други постигане включва покупка на кола, състезанието печеливша 100, превозното средство е модернизация и така нататък.

4 Общо постижения не са нито кариера, нито онлайн. 2 постижение може да бъде получена чрез създаване на персонализирани чаша от главното меню. Повече постижение ще ви накара да се рови в пералнята, преди началото и променя характеристиките на, и най-новите постижение ще изискват от вас да вземе първото място в квалификационната надпревара преди началото, което дава право за започване на състезанието в по-добра позиция.

Постижения са много лесни за да се получи, но онлайн част ще отнеме много от времето си, за изпомпване на колата до 99 нива, както и на цялостното състояние на до 250 нива. Онлайн състезания и седмични тестове в RaceNet ще станат най-добрите си приятели за няколко седмици, ако искате да избие всички постижения.