ПредишенСледващото

В този пост, аз исках да се подчертае въпроса за настройка на Гранд Мощност T12

В действителност по-T12 OOOP гражданското за ежедневно носене "изведнъж нещо, което Kick"

Това не е спортен оръжия (ако не се предприемат подходящи клас IDPA) и не е оръжие услуга (ядене не се вземат под внимание "навик" операта, за да плъзнете освен контузии издаване)

В пълна naveske- само законодател Съдия Дред;)

Въпреки това, на пазара за аксесоари за тунинг T12 чудесна много - са алтернативни тригери, чукове, ръководства, бутони за освобождаване съхранява различен дизайн, подсилен рамка на спусъка, забележителности с оптични влакна и тритий, оригинална тапицерия дръжка, възвратните пружини, магазини корпус с контра касети , стоманени токчета и хранилки ярки цветове.

По принцип очите се разминават, а краката сърбят да събират от pekalya "кукла" не е човешка красота. Имах този момент и аз почти се поддаде на импулса да поръчате всичко, което е възможно на вашия T12, но, за щастие, здравият разум надделя.

Както написах по-горе T12 нещо да се nosheniya- всички опити за алтернативни забележителности, отпуснете бутона, спусък тип STI - води до факта, че устройството е затрупана с остри ръбове, придържайки се към всичко, което е възможно, и разбира се да затруднят разкриването на пистолета.

Ние имаме много удобно GrandPower Тун на T12- замества Бутон за изваждане на магазин (и преди това, без да променя сцепление, не всеки може да достигне ръката) върху лоста. Но това води до необходимост napilinga най пластмасови кобурите (съгласно новата ръка издутина)

Steel магазин токчета все още са загадка за мен. Разбирам защо това е необходимо петата Gloku- магазин, който е много лек, отнето в пластмаса и с малки отклонения се вмъква в пластмасова мина, и ако votknetsya го мокра или мръсна, като е празен, той е много щастлив да не напускат мястото на пребиваване. В този случай, стоманената петата добавя тегло и прави динамиката на нулиране.

Магазин за T12 стомана, тежко с стесни mordoy- остана в мината и удобно с големи отклонения. Що се отнася до страха да се прекъсне тока. Изпуснах много магазини и CheZeta (а те са много сходни с личния лекар) и от Глок на различни покрития и счупи не. И тогава, когато обучението стрелба винаги може да се намери място, където да се откажа от магазина, и в случай на авария, дори и да си представим, че имате нужда от повече от един, и да се замени с допълнителни sbrosom- приятели, а не на факта, че вие ​​ще имате възможност да вземете празен, не че го снабди отново.

Обобщавайки всички тези мисли -I-що чух едно парче метал - "PZHI, и това, което искаш, шеф - евтини или да отидете" Този въпрос е допълнително оформен по посока на подобрение ми до T12.

Първото нещо, което в спирките на магазините бяха премахнати, за да се зарежда 10-покровители. (Специално за стрелба - когато е оборудван според ZOO оборудва не повече от 10)

Следваща цел е дадено наблюдение: на стълб (както са с подходящи вдлъбнатини) са запълнени с бяла точка емайл.

Той първоначално е бил закупен от оригиналния мушката оптична, но след инсталирането стана ясно, че той се е вкопчил в кобура. Резултатът е внимателно Пробийте мивка муха и се оказа имплантира optovolokno- светъл и комфортен.

С поялник сцепление на груб областта на рамката и рамката на спусъка-под лявата ръка са били организирани.

Всъщност, за да бъдем честни, цифра, която бурята, която T12. Всички продължават от патрона в случай на травма е изключително важно за качеството на гумени куршуми и пробата стабилност. И двамата, че и, която плува в различните партиди, това говори за спиране на действия, както и че е по-мощен - той е безполезен.

Технически, както на PLO надежден и без смущения и може да се поддържа. Основното предимство на T12 голям обхват и точност поради директно стъбло, без игли. Преди няколко дни той реши да "затопли" и е застрелял в стрелбище от 100 изстрела. На патронник AKBS всички разхлабени, никакви прекъсвания в запалването, точност от 7 м-всичко в кръг с размерите на кутия цигари. На 12 и 15 метра в диаметър с около един куп CD на 10 изстрела по-голямата част се намира в центъра на кръга, но ударът 3-4 даде свобода на непредвидима посока - е качеството на гумени куршуми.

От минусите - в калибър патрони 10h28 само травматично, зашемети и perotsovyh не, и би било полезно.

Последният въпрос на моя резолюция Рохан казва "да притежават и носят ЛОВ пневматични и огнестрелно оръжие". Означава ли това, че мога да купя истински огнестрелни оръжия?

с нов лиценз следващите 5 години само gladkostvol

Последният въпрос на моя резолюция Рохан казва "да притежават и носят ЛОВ пневматични и огнестрелно оръжие". Означава ли това, че мога да купя истински огнестрелни оръжия?

Но това е по-добре да се изясни в LRO. Сега по мое мнение, издадени две разрешителни - по една на ООП и един на ловни огнестрелни оръжия (гладкоцевни, за да купуват дългоцевния ограбена нужда опит от най-малко 5 години на собственост гладка багажника)

Аз groza02. Кажете какво е по-добре или по-зле T12. Аз не разбирам много от това и искат добро травма. дали да се промени бурята на T12? Според мнения, каза и магазина на бурята-02 по отношение на надеждност и най-добрата нокдаун. Благодаря.

Имам въпрос за себе си pistolet.ya правилно разбирам, че е по-добре в травма? сред най-добрите оръжия на конвенционален дизайн и не от вида на ЗЗД.

Свързани статии

Подкрепете проекта - споделете линка, благодаря!