ПредишенСледващото

Въпреки крайния резултат, мачът беше трудно. Чрез свирка Захара Dziuba Спартак пое играта и териториално предимство. Още на 3-ти минута Vazgen Mosiyan пробие вратата отдясно, той се мести в центъра на града и на дъното изпрати топката в мрежата - 1: 0! След 3 минути Юджийн Khotimsky в подобна ситуация може да се удвои резултата, но ударът му към вратаря, "Сигнал" Вячеслав Aganeyazova.

За щастие на домакините, гостите започват потънали достатъчно за десет минути. Тогава "сигнал" успя да изравни играта и на 16 минути вкара гол. Защитник Андрю Red'kin в ляво се бореше за топката, изпълнени хвърли в наказателното поле, но Сергей Mashchenko хладно удари главата си - 1: 1. "Спартак" е малко объркан, като предоставя добра възможност за гол Павел Minenko, Александър Ушаков и всички едно и също Сергей Mashchenko, но оцелял. Минута преди почивката можеше да поведе отново. Vazgen Mosiyan победи от малък ъгъл, изглежда, със сигурност, но Вячеслав Aganeyazov показа отлична реакция.

Спартак започна втората половина толкова активни, колкото първата. След 49 минути игра Alex Pozhidaev се целеше в далечния ъгъл на вратата. Ударът му мина встрани от вратата. И след това на терена имаше само един отбор - Izobilnensky "Сигнал". На 60-тата минута, който заменя Александър Averkin получи пас по време на дълбочината, той спечели борбата за власт в защитник на "Спартак" Magomedali Магомедов змияр ботуши и коригира топката в мрежата - 2: 1!

А 66 минути Budyonny са в малцинство. Опитвайки се да се предотврати един по един, заточен Тибилов получи втори жълт картон. Izobilnentsy компетентно "играе твърде много." След 72 минути игра, Александър Averkin на десния фланг финт остави настойници и позволи на Maxim халдейци, затваря камерата до далечната греда, а още 6 минути поведоха с гол-близнак, с единствената разлика е, че ролята на опитен асистент беше Александър Zarochentsev - 4: 1.

съдбата на мача беше решено, и треньорите, направени замяна. Инструктор "Сигнал" Максим Litovchenko пробван млади играчи не винаги да намери място в стартовия състав. Треньорът на "Спартак" Дмитрий Головин даде играе 39-годишният Генадий Фоменко. Той потвърди поговорката, че "старият кон не се развалят браздата." Първо докосване футболен ветеран Ставропол опасна грешка, "Спартак", принуждавайки Вячеслав Aganeyazova простират до вниманието и да се премести топката в ъгъла.

В резултат - 4: 1! "Сигнал" продължава да се бори за медалите!