ПредишенСледващото

Работен график: Краен Трудов стаж: от 3 до 6 години

  • Отговорност: приемане на пациенти пациент. Проверка, диагностика, ултразвукова диагностика, целта на лечението.
  • Изисквания: Опит на 3 или повече години, наличието на дипломи, удостоверения.
  • Условия: Условия: Корпус, надници и други въпроси - обсъждани в лице.

  • Отговорности: Извършване на всички видове ултразвукови issledovaniyRabota с медицинска документация patsientamiVedenie

Анестезиолог-кислороден апарат

Работен график: Пълен работен ден опит: без

  • Изисквания: Работен опит: без опит. Анестезиология и реанимация Посвещение високо квалифицирани.

отговори на работа

  • Отговорности: Поддържане на пациенти, лекувани с ортопедични, диагностика, консултиране, лечебен план, протеза.

Главният лекар (зъбни импланти) Стоматологична клиника

Работен график: Краен Работен опит: повече от 6 години

  • Отговорности: Главен лекар администрират медицинските дейности на организацията. Организира работата на екипа.
  • Изисквания: Опит не е повече от 5 години в тази позиция в търговската мрежа.

Свързани статии

Подкрепете проекта - споделете линка, благодаря!