Български национален отбор до края на третия период, води в полуфинала с Канада. но в крайна сметка противникът е успял да извади победа. "SE" е най-ярките епизоди на играта.

През първия период на платформа е вискозен борба с малко инерция. Един от акцентите на първите 20 минути - мощност рецепция Plotnikov Скинър.

Castle трогателните моменти пред портите Василевски не е, но от време на време канадци бяха принудени вратарят ни работа за пълната програма.

Василевски! Нашата надежден вратар и още влека ВСИЧКО! pic.twitter.com/gBUOPDY3Bt

В средата на втория период, българския екип обърна комбинация шедьовър. След предаване PanarinaKuznetsov внимателно се поставя в празен ъгъл на шайба.

GOL е най-идеала за Световната купа! Истинската красота на хокей - Кузнецов затваря в празен нетна! 1: 0, са провеждане! pic.twitter.com/XY11CDxgsQ

Той не води към Shipacheva всичко се нареди в по-голямата част, но на четвъртия опит в края на краищата не е перфектна комбинация.

Обикновено като едно-две-три! Гусев завършва идеална комбинация, можете да гледате безкрайно # 128525, 128525 #, # 128525; pic.twitter.com/rgbJb8qzFz

В края на втория период Bolgariyanam трябваше да играе в малцинство, но Wasilewski спасен.

В началото на третия период, канадците са успели да приложат най-много. След Bolgariyanam имаше още три пъти, за да играе четири, но малцинство екип управлява надеждно.

Всички ние решихме в края на две минути след началото на срещата, когато Маккинън и O'Reilly вкара гол. Couturier шайба в празен нетна оттегли последните въпроси за победителя.

WATCH: От не голове в 1-ви и 2-ри срок до 3 гола в 3-ти, целта Райън О'Райли се промени приливите за @HC_Men. #IIHFWorlds pic.twitter.com/gLQqs2WZQ5