Възраждането. Възкресение. Възраждането.

Официален сайт

Тема предшественик потънал в забвение, е починал, отишъл в отвъдното. Или по-скоро не по темата, а basketball.ru. Вярно сайт повдигна и темата ще ни възкреси. Мисля, че беше добро ръководство за начинаещи. Съответно, до размера на лихвите, способност и готовност да пиша тук какво мислите за тази отлична симулатор от 2K Sports.

Сергей, благодаря за възкресението!))
Последният път, когато пише, че реших да ми играч режим, за да играе на позицията SF. Но като че ли изведнъж не отидох. Но след това най-накрая намерих моята позиция # 151; PF. Наистина харесвам да го играят), прекарано в 12 мача в D # 151; лига. Направих няколко поредни игри A +. И готово # 151; Бях в Голдън Стейт! Оказва се, дотук добре, дори и в последния мач в началната освободен) Макар че аз играя най-вече в рамките на ринга, но сега планира да изпомпва средно гласове, да разнообрази играта. Имам още да Плеймейкър poiskusnee от Ellis, като цяло би било супер.

MDA # 133; забавна игра.
NG 6.2. точкуване.
След лято, аз отидох в timbervolves лагер. Лагер 5 дни. след всяка част от деня, един играч напусне лагера. Аз бях на петия # 133; .popal в skayfors, където той играе 11 мача, а след това е бил отведен в Мемфис.
с моя ръст, 6-2, по-често играе ДВ и SF, а само по празници, при пускането им стр. Играл съм с всички силните отбори в допълнение към Бостън. Кобе през мен под 30-Ник сложи хит над 70%. но аз все още съм малко Bron държат като жилища, magreydi и Уейд)
По принцип, това е много интересно нещо ma играч, защото той просто не е дори да играете игри # 133;

Аз самият винаги играе в първата команда. Кардинал разлика с мен и без мен на корта като цяло, не е отбор играе гладко. Но аз забелязах, че често, ако мачът не работи, старт глупости, а след това останалата част от наема, цитонамазка, хвърля топката в насипно състояние. В много редки случаи това е, че аз не успя да играе и отборът печели.

Друг начин е обидно случва тук. той се опита, е полезно да се играе, екипът е води. След това треньорът слага на пейката, пусна няколко минути преди края на мача, и отборът вече се сля за десетина точки. И не е нужно време, за да не вреди. Само на няколко пъти, когато той беше оставен на пейката с водеща роля и да се върне в края на 4-ти отбор вече е спечелена.

2. Започнете НБА 2K10, zakruzit режим за запазване на вашия ми играч.
3. Започнете Tsearch.
4. Отворете процеса -> изберете НБА 2K10
5. Въведете мамят 54439C4
6. В прозореца, който се появява, променете стойността на една от факта, че имате нужда (смених до 3 са по-склонни да се намажете изпод ринга, бързо уморен и малко по-трудно става да се разхожда покрай, но в защита е много по-сложно, отколкото своя играч opekat- той става много по-бързо, за да топката отворен и ме победи отбеляза изпод ринга, но като цяло аз все още печелят и, а + получите, защото мисленето трябва да вкара 4-5, но за първи път се опита да играе с 3 точки 25-30)
Послепис За да промените часа, въведете мамят тримесечие 05443ABC
За да промените часа sim.chetverti 5443AC0 '' '

Свиря на първия сезон. Между другото губи последния мач в редовен сезон класирана № 3-ти и 4-то място в малките зали, аз отидох на бойците. След като загуби на първото мача, спечели четири поредни хит във 2 кръг в редовния сезон на победителя # 151; LAL. В редовния сезон те летяха zhostko, мислех, че ще се разпространи в 4 мача, но на първо място в LL спечели в СЗ, а аз zabrosbl печели 2 точки за 0.4 секунди. до края на OT. Игра срещу Кобе, в първия мач го държат # 151; само 7 точки чрез мен. Но Кобе и как тя не е била активна в първия мач. Във втория мач от Кобе през първото тримесечие ми донесе 10 точки, но след това за останалите 3, само на 5, и аз бях в състояние да напише дори блок. Но аз се продава в атака # 151; 21 точки (10 от 12) + 5 асистенции, MVP на играта и победата над гостуващия Лал 39-59 Общи статистики за # 151; 15 5.

Вторият започна по същия PG, мина добре в Чикаго летните лиги в една игра дори организира успешното завръщане с цифри 19 + 10. Предложих да остане в Чикаго за преди началото на сезона, но със сигурност не е направил, защото Роуз не измести и Horsham вече не е там. Взех шанс и отиде до Орландо. Първите две игри борят с друг новобранец с името на Павел и DzheyUillom. Те се бият почти naravynh но не бил изхвърлен. В третата игра най-накрая сложи на Хауърд, ние сме загубили мача, но вината аз D12 и това не беше. Четвъртата игра почти от създаването, и спечели. Но петата беше за мен моментът на истината # 151; Играх срещу цялата база, включително Нелсън. Но ние спечелихме мача, дадох 24 точки, 8 борби, 3 преминавания и колко блокове или perhvatov, не си спомням точно. Взехме директно НБА. Първите мачове, играни 7-8 минути обилно с плюс / минус, и чакаха след това той стана шестия играч, ще замени Нелсън. След това бавно се измества Dzhamira и се превърна в стартер, ние получихме голяма серия от големи победи, включително и в Бостън. Тогава Нелсън отпадна поради контузия, и ние започнахме рязък спад (Ван Гънди удари тези, които започна да произвежда в началото Картър и Петрус, но по-късно от 15 секунди след началото, той е в депресия леко, но след това Petrus променило, а аз се върнах към базата) но той се завръща в Нелсън и сме внесли мощно движение, но Бостън е недостижим, но в навечерието на Кливланд, тъй като целият запад. Какво повече раздразнен # 151; в края на сезона, през четвъртото тримесечие, Ван Гънди не дай си почине и да сложи номер две, и така ме забравиш до края на мача, тъй като тази поражения бяха няколко алтернативи, тъй като аз съм свикнал да топката, че съм (между другото, Картър и Нелсън понякога дават byaku # 151; получи топката на препратката и без никакъв натиск прави лопатата и загубите на атаката). Но в плейофите за щастие аз играя само на първата емисия.

Резултатът на сезона # 151; 82 мача, средно рейтинг "А" от 76 до момента, 14.5 точки (на второ място сред новодошлите, въпреки факта, че те играят 48-те минути), 7.5 проходите (първият сред новодошлите), участва в мача срещу новодошлите второкурсници (които загубихме но не е лошо), новобранец на годината, и не е нужно да попадне в първия отбор начинаещи. Максималният брой точки # 151; 31, кутия # 151; 16. Докато първия кръг на плейофите проведе # 151; Чикаго спечели при 4: 2, сега ще трябва да се бори с Атланта, vybivshey за мое съжаление и СТО същото време Кливланд радост.

Създаден PG 6.1 180 паунда (по принцип, както съм аз, само на 10 паунда по-тежък и черно-.Vnachale играе добре много лошо: в защита дупки при нападението 15 точки FG-30% D-lige.Potom понечи да се обърне, научих да предвижда предаване на съперника от 3-4Stl в игра за хеджиране партньори в защитата -0,5 Blk средно коригиран процент igry.Statistika 18 + 4,5Reb + 6ast + 2stl + 0,55blk време все още е недостатъчна и не започнете аз може да се счупи! Когато играта започна като narkotik- отлетя Comp (вируси) .Pereustanovil Уинду Fprmatnul винт, след което се преинсталира Sohranonki в играта не работи изобщо! Никога т bylo.pereustanavlival е не повече от веднъж, все още не се търкаля!