Преди мача, феновете освиркаха новоназначения екип капитанът Андрей Аршавин

В приятелски мач между България и екип с кодово д 'Ивоар е записана битка с равенство 1: 1.

Алан Дзагоев вкара единствения гол в приятелски мач с екипа д'Ивоар кодекс, който завърши с резултат 1: 1. След края на срещата старши треньор на българския национален отбор Фабио Капело сравни играта с генерална репетиция преди големия изпълнение, давайки надежда в сърцата на феновете. Италианецът също похвали младите играчи, които за първи път са поставени под знамето на националния отбор, но също така каза, че е изненадан от поведението на феновете на главния екип на страната, които бурно Андрей Аршавин, веднага след като той се появи на терена:
- Мисля, че Аршавин трябва да се даде втори шанс, и заедно ще се опитаме да се върне любовта на феновете, играе атакуващ футбол, и за напълно или с всеки епизод - каза Капело след мач пресконференция.

национален отбор на България направи равен с екип с кодово д 'Ивоар

първи мач Фабио Капело, което се проведе в статута на старши треньор на България. Снимка: РИА "Novocti"

Фабио Капело също така каза, че в България на първенството почти всички футболни клубове играят с подчертано напред и обеща за първи път да не прави революция и подобна схема да продължи играта и играчите насажда основния екип на страната. Добре е да припомним, че Bolgariyane водена под внимание в хода на срещата, след 55 минути игра, отбелязани от Алан Дзагоев. Но направени жалко грешка в защитата, местни играчи позволиха на гостите от Африка да възстанови на 77-ата минута на мача, когато отбеляза Макс Градел.