ПредишенСледващото

"Барселона" в едно невероятно забавление в "Ел Класико" спечели със силна воля победа над "Реал", благодарение на два пъти повече от Лионел Меси, който вкара 23-ия гол в мача срещу Реал Мадрид и 500на гол за каталунците.

Може би най-добрият

Барса направи всичко възможно да свалям за дисквалификация Neimar саркастичен аплодисменти рефера след отстраняването на мача с "Малага" (0: 2). Испански FTC бразилски остави извън играта в продължение на три кръга, а на Арбитражния съд за спорта отхвърли жалба на каталунския клуб поради късното му представяне. Така че с нетърпение за първи път от началото на прехода към "Барселона" Аз трябваше да пропусне "Ел Класико" и се проведе в основата на Paco Alcácer.

Мнозина вярват, че отборът ще се срещне с грижи, както и основното събитие ще ни чака след почивката. И все пак, опонентите се зареждат правилно, в Шампионската лига тази седмица. До известна степен това предсказание се сбъдва, но за първи път "Ел Класико" със сигурност не може да бъде обвинен в липса на забавление.

26 снимки. Меси разби лицето, "Барселона" разгроми "Реал"

На второ място, публиката видя два великолепни гола в разлика от няколко минути. Първо Казимир Завършено перфектно играе ъгъл, а в една от следните контраатаките Меси показа типичното си трик, при скорост от ходене далеч от няколко защитници и прати топката покрай Кейлор Навас. Това бе 22-ри гол голмайстор в историята на "Ел Класико" на изхода "Реал".

На трето място, през първата половина бе белязана от друга травма Гарет Бейл. че "кристал" постепенно се превърна в Мадрид. По това време уелсецът бе принуден да напусне терена след като не е много трудно сблъсък с Луис Суарес и дава път на Серхио Асенсио.

След почивката, отборът продължава да проповядва отворен футбол, непрекъснато обмен на сто процента моменти. Ето няколко метра Роналдо не успя да превърне в гол отличен трансфер Asencio, и в отговор на атаката вече Суарес след един прекрасен пас от Меси в мелето е в състояние да победи Кейлор Навас. Вратари бяха въртят като катерица в клетка, няколко пъти извади "мъртви" топки, но като се вземат предвид колко често са имали моменти, рано или късно някой ще се повредят.

Първият не можа да устои Навас, въпреки че изпусна топката от Иван Ракитич вината му е имало. Хърватин защитник напълно почистени, а след това се стреми удар от границата на наказателното поле стреля далеч "девет" - на Коста Рика е абсолютно безсилни. Трябва да се отбележи, че целта ще бъдат отбелязани много навременни, тъй като след 120 минути с "Бавария" през второто полувреме домакините започнаха да видимо провисване.

Няколко минути по-късно в "Реал" също остава в малцинство - Серхио Рамос по някаква причина скочи два крака в Меси, и въпреки че той нараняването нападател, за щастие, не е причинил, основанията за отстраняване на арбитър, най-вероятно са били. За Рамос, отстраняването е петата част от кариерата си в игрите срещу каталунците.

"Барса" веднага се обърна на най-високото налягане, но е напълно заключена половината от областта на опонента си, дори и в по-голямата част от него не е бил под сила. Заместник Джеймс Родригес с мълчаливото одобрение на защитниците на каталунския клуб на няколко метра заснети трето Stegen след лумбаго Марсело.

И когато изглеждаше, че сега Роял клуб няма да ми липсва, тя отново прави се чувства Меси на 92 минути, майсторски завърши перфектна контраатака каталунците, което би било невъзможно без луда надпревара през polpolya Серхи Роберто. 23-ти аржентински гол в "Ел Класико" ни е дал една незабравима вечер футбол и се връща на "Гепардът" в борбата за титлата. Сега, ние със сигурност се очаква горещ края на сезона.