ПредишенСледващото

Преди мача с "Амкар" "Локомотив" в магазин за феновете на традиционната програма, основният въпрос на кой отбор е най-доброто от късмет. Петима щастливци отидоха да гледат мача от най-добрите места на стадиона - специална VIP-ложа с фантастична гледка към голф и безупречно обслужване.

В същото време, започна автограф сесия Владислав Игнатиев, приличен души се събраха в музея. Влад не само автографи, но не отрече, феновете в снимките.

Мачове с "Амкар" винаги получават много сложни. Особено през този сезон Permiaks изглеждат много готини. До средата на половината на гостите предимно защитаваше, но първата е по-голяма или по-малко опасна атака донесе на ум. Bodula съхраняват в свободна и четири, които не му попречи да затворите камерата от фланг.

След целта "Амкар" голяма сила се връща. Девет играчи са се заселили в собственото си наказателно, преден ляв самотен Bodul. Въпреки това, за да противодейства на "Локомотив" успя да отбележи преди почивката. Bunch Алексей Миранчук - Ари продължи избиване гола, но този път като асистент направи бразилецът. Ари хвърли топката към Алекс след подаване Yanbaeva и Алексей Миранчук не пропусна шанса си.

След почивката, "Локомотив" е направил най-важното - не се губи предпазителя на първото полувреме. Още в 54-та минута донесе Тарасов "железница" напред. Фернандес е на ъгъла, Чорлука спечели надмощие в центъра на кутията и хвърли топката към далечния горен ъгъл, където Тарасов извършва "риба".

И две минути по-късно отново играх един куп Ари - Алексей Миранчук. Бразилецът водеше Алексей сам, Khomich нокаутира нашия играч и Fernandes уверено реализира дузпа - 3: 1.

Ако нарушението на Алексей Миранчук никакви съмнения, след дузпа, изпълнена в портите "Локомотив" в 61-ата минута реферът е направил грешка. Gigolaev скочи закъсняло Kverkveliya и падна. Соломон дори не докосва противника. Bodul вкара два пъти, ще поднесе топката и вратарят в ъглите.

Краят на мача се оказа размазано. Първо ранени Чорлука, който бе изнесен на терена на носилка и в 88-ата минута, "Амкар" изравни. Прокофиев завърши хаотична атака удари от десет метра, не изпускайте топката в падналия и повален Kverkveliya Гилерме - 3: 3.
В среда "Локомотив" ще отиде на посещение в ЦСКА Москва.

ROSGOSSTRAKH български шампионат. 24-ти кръг

«Локомотив» - «Амкар" - 3: 3 (1: 1)

Цели. Bodul, 24 (0: 1). Алексей Миранчук, 43 (1: 1). Тарасов, 54 (2: 1). Fernandes, 56 (наказание) (3: 1). Bodul, 61 (3: 2) (дузпа). Prokofev, 88 (3: 3)

"Амкар". Homich, Занев, цел, Conde, Bodul, Gigolaev, Balanovich (Prokofev 64), Idowu, Komolov (Бранко JOVICIC 46), Kostyukov (Gasilin, 71)