P.Samoylenko - сребро в състезание ходене

Лека атлетика, Интернет портал

Paul E. скачане

Троен скок О. Makogonyuk

ISUCT: ние сме на второ място отново. Но вторият!

21-23 май на стадиона Иваново Държавна власт университет област Иваново премина първенство по лека атлетика университети. И трите дни на конкурса бе прекрасно слънчево време, който позволява много от нашите спортисти да покажат най-добрите си резултати през първите започва годината. Мъжете и екип ISUCT жените зае второ място отбор.
За изпълненията на играчите си кажа на треньорите.
Дамски екип треньор ISUCT чл. Вен. Наталия Ryabova:
В надпревара ходене завършил студент Ирина Шуши бяха само за 10 секунди, за да стандартната майстор на спорта, тя взе 2-ро място. Добър резултат и си съотборник Дария Yankovenko (4/1) - трето място в един и същи вид на програмата.
В навечерието на 100 м с препятствия отличават Ирина Afonina (1/10) и Анастасия Ivancenco (2/23), 2-ро и 3-то, съответно. Il Afonina също показа добър резултат в бягане с препятствия на раса 400 и се състоя 3.
Значителен принос за успеха на отбора е донесъл Катрин и Павел. В скок на дължина, и тройни отне най-високото стъпало на почетната стълбичка и ни даде две златни награди! Студента Оксана Makogonyuk в дисциплината троен скок спечели бронз с добър резултат единайсетметра 96 см.
В последния ден на конкуренцията се състоя реле - най-забележителна гледка на програмата. Нашите момичета не са имали делът на късмет в релето 4h100m. м Точно една година и половина, те загубиха с конкурентите от Иваново държавен университет мощност! В резултат на нашия квартет: A.Ivanchenko (2/23) O.Belova (3/20) O.Makogonyuk. (Asp), E.Petropavlovskaya (3/2) зае второ място с резултат 51.1sek. След това, в борбата да се вземат най-силните отбори в 4h400m на релейни квартети. Събрахме най-силните атлети от Държавния университет в Иваново мощност, Иваново държавен университет, IGSKHA. Нашите момичета отново вторият - в ожесточени битки отстъпиха само да 4.10.8sek на резултат energetkam.
В резултат на това жените екипи на сумата от трите състезателни дни:
1-во място - Иваново държавен университет Power - 16082 точки.
2-ро място - ISUCT - 13725 точки.
3-то място - SHGPU - 6688ochkov.

Треньор мъжки отбор ISUCT доцент Олга Ilicheva:
В мъжкия отбор, както при жените, много от победителите. В първия ден на състезанието от първия тип на програма туристическите пътеки при мъжете и жените в 5-те км. Няколко години в тази форма, ние не участват, защото университетът не е hodokov- мъже, тази година, нашата първокурсник, майстор на спорта Павел Samoilenko (1/22) лесно спечелиха 1-во място в състезанието ходене на 5 км, а три работните часове 5000 метра и тестови точки дадоха отбора - беше петата раса.
Забележителен факт: на подиума на състезанието на метри препятствията 110 бяха само химици! Първо място зае Артьом Платонов (4/15), а вторият - Антон Anzhaurov (1/10) (добавете също, че той работи след бариерата взеха участие в състезанието на 100 метра, е финалист на 100 метра с резултат от 11.1 секунди , което съответства на спортната категория 1), 3-то място в женските 110 / W-късно си завършил студент Василий Семьонов.
В гюле бронзов медал при мъжете се превърна в основна студент Гр. 4/27 Андрей Shumilov. Състезание на 5000 m е вълнуващо и интересно. На курса, постоянно е смяна на лидера, се бори за първото място дългогодишен съперник Витали Логинов (от selhozkademii), завършил студент SHGPU Михаил Белов и нашата Дмитри Salov. първите три километра довели Виталий Логинов, а след това се отзоваха и Михаил Белов Дмитрий Salov, който успя помежду си в последните два километра, всичко е решено в последните 50 метра от разстоянието, едва загубени за Дмитрий, и като резултат - 2 място.
На втория ден от състезанията Максим Tyrygin спечели сребърен медал на 400 метра с препятствия при жените, му даде увереност, че в навечерието на Максим извършва стандартната 1 спортове категория в женските 400 метра, той премина през това разстояние от 51.8 секунди! Поздравления за Максим и треньора си Ирина Koksharovu за завладяването на нови спортни върхове!
На третия ден на конкурса ни спортист Максим Laman (треньор Skobtsov AF) е изпълнила спецификацията на кандидата за майстор на спорта, той е в тройния скок оценка на 15 м 59см и зае 1-во място. Успешно дебютира в член копие отбор ISUCT волейболен отбор на Антон Чесноков. Той хвърли копието на 44 метра 60 сантиметра и зае 3mesto. Антон е и в първия ден на конкуренцията е натискане на ядрото и даде стълба в този вид на програмата, превръщайки се в петия и екзекутиран на спецификацията на 3 цифри.
В 3000м жените Дмитри Salov зае трето място.
Най-красивата на програмата за всички бяха 4х100 м щафета и 4x400 м. Тук, във всяка реле, тъй като нашите мъже са действали по 2 отбора. В течение на борбата командата да се наблюдава не само спортисти и треньори, настроение за нашия logkoatletov дойде и заместник-ректор по научната работа, страстен фен на "Кралицата на спорта" VA Sharnin и ръководител на Катедрата по физическо възпитание LV Zakurin. В 4 от 100 метра релейни, нашите мъже се появиха на 3-то място (в екипа бяха Taykov римски, Pechyonkin Алексей Anzhaurov Антон. - първокурсници от Факултета по неорганична и Laman Максим 3/31 гр). В релето 4 от 400м първите мъжкия отбор ISUCT спечели второ място, губейки само отбор Иваново държавен университет власт. Екипът се завтече Ivlev Павел Ksenofontov Александър Tyrygin Максим и Антон приказка.