Критиците като Кеворг Газарян се оказа, че е твърде рано да се откаже от него,

Кеворк не се получи в тази игра в стартовия състав и излезе на терена веднага след края на първото полувреме бе принуден да замени контузен АССР ÖZBILIZ. Gevork в оставащите 50 минути на мача и отбеляза нищо особено, които биха могли да се възползват от екипа. След срещата, много от тях са под въпрос целесъобразността на Kazarian покана за националния отбор. Bad игра бе фактът, че Кеворк имаше малко практика мач на своя клуб, португалската "Maritimo" и са пристигнали в националния отбор неподготвен.

треньорския щаб игнорирани Ghazaryan

През следващия месец, "Маритимо" Прекарах 4 мача в португалското първенство, но Геворг участва в само една от тях. И тогава играх само един път в дуел с "Насионал", идва от като заместител веднага след почивката.

След всичко това, до известна степен, това е естествено, че Varuzhan Sukiasyan и треньор неговия екип реши да не се канят Kazarian в националния отбор за мача с националната komandmi Румъния и Полша. Това беше логично да се чисто спортно гледна точка, обаче, това решение е взето двусмислено футбол публично. Независимо от всичко, Kazarian има голямо значение за успеха на националния ни отбор през последните години, и неговата покана за националния отбор може да се счита за проява на уважение към него, тъй като Кеворк, независимо от формата, винаги се опитва да играе при максимална мощност в името на "Трикольор" ,

Той доказа, че все още е твърде рано "да изпрати в оставка"

Това решение може да е причинил гняв в спорта Ghazarian. Той осъзна, че трябва да се докаже, че изпълненията му заслужава да бъде отново поканен в отбора. Без него на националния отбор отбор загуби от Румъния и Полша, а само за 5 дни след събитието "Маритимо" в Купата на Португалия се бори с "насипно състояние". Екипът Ghazaryan спечели с резултат 4: 0, а самият играч е издал два пъти прекъсна продължителната суша му помогне.

След това, Kazarian, които често дори не се удари в офертата на клуба, започнаха да се появяват редовно на терена. На следващата среща, която се проведе в рамките на националния шампионат, той изигра 17 минути, а след само 5 дни от "Маритимо" очаквам следващата чаша мача. Kazarian в дуел с "Униао Мадейра" излязъл на терена в стартовия състав на гостите и отбеляза следващата си цел, за да помогнете на победата на отбора - 3: 1.

Арменски футболист също участва в две срещи на националния шампионат, идва в игра и е играл за около 20 минути. Не е случайно, че Kazarian, който вкара 3 гола в последните 5 мача на неговия екип, отново е поканен в националния отбор има ново треньорско ръководство.

От анти-герой за герой - една стъпка

Но това, което се случи в мача Армения - Черна гора, които вече сме виждали и говорихме за това. В действителност, един играч, който не е бил поканен да се преди месец, екипът, а преди това бе остро разкритикува наскоро вкара великолепен гол накара всички млъкне.

Надяваме се, че този успех ще даде нов тласък на Kazarian и той също ще се състезава за постоянно място в стартовия състав за неговия клуб. Това е много важно, защото ако футбол има стабилна игра практика, шансовете за добрите си изяви в националния отбор на няколко пъти, че увеличението.