ПредишенСледващото

В света има три основни вида хокей. Най-популярни (у нас), хокей на лед. Но също така има хокей, хокей на трева. Така че на въпроса, колко минути на почивка в хокей, отговорът не винаги е ясна.

голф

Хокей игри се провеждат в специално обозначените кутии, които се наричат ​​платформи.

В поле поле хокей е с размер на 91.4 m от 55 m. Покритието е обикновено трева, но понякога синтетични или глина.

Банди поле достига 90-110 м до 50-65 м, 51-61 м хокей на 24-30 метра. И в двата случая на игрите се провеждат в местата за лед.

мултиплейър

Независимо от вида, хокей е колективна игра. В хокея на трева и топка екип се състои от единадесет играчи, един от тях - на вратаря. Играчите на хокей на лед в областта на шест, те се променят периодично по време на игра, с изключение на вратаря. Той е постоянен елемент.

Колко дълго прекъсване.

Периоди на 22 минути - така че би било пробив.

можеш да хванеш два френски мастиф сега се яде.

До: MadGreg, и на хокей KHL е, че не е? ) Тип 5 години prosekli, че преди 60-годишна възраст не могат да prosech)))

До: Ed_19,
Е, на 21-ви век е все едно! Всичко се развива бързо! Е това не е 90-те !!
още три години ще бъде изменение, а след това се нормализира !!

Просто направи добре, защото много вбеси тези, които просто се достигне през първия половин минута на периода, мисля, че 17 минути е достатъчно сега, за да си купи бира и дим тече кучета)

Правилник може да изтриват

Ние трябва да мислим по-широко: 4 периоди от 15 минути и 3 паузи от 20

Конституцията на САЩ е твърде млад, но колко в нея в продължение на 200 години.

Хокей на лед
Хокей на лед - отборна игра спорт с пръчка и шайба на леда специален сайт с цел да вкара най-много голове в противниковата врата. С най-голям брой голове, а победителят се определя.

правила на играта са претърпели промени: броят на играчи на съда по различно време са били 7 и 9 души, никакви резервни играчи, играчите имат различни функции - например, марсохода (напред) може да играе само на вратата на противниковия отбор.

Шайбата е въведена в играта и по други начини: първоначално той е бил пуснат на лед съдията, а след това, хвърляйки пръчки съперници, дайте тревога, и отстъпи встрани. След това трябва само да хвърли шайба стоманата на ледена пързалка.

Голф хокей прилича на правоъгълник с повърхност - лед. размер подложка за игра на хокей на лед следното: 56-61 m-дължина, ширина - 26-30 м оградена площ издатина височина 1,20-1,22 м, със заоблени ъгли .. На предните страни на.

Бърза реакция: само 3 периоди, всеки с продължителност 20 минути.

Хокей на лед - това е игра на отбора, където два отбора, които се движат по кънки, се опитват да вкара шайбата във вратата на противника, използвайки пръчки. Екипът, който ще отбележи най-голям брой голове във вратата на победи на противника.

Къде хокей появи точно никой не знае, обаче, традиционно се смята за родното място на Канада, въпреки факта, че една игра, подобна на хокей, е изобразен в няколко филма, написана преди много векове.

А хокей мач трае 60 минути чиста притежание:
- 3 до 20 минути всеки път с 15 минути между тях. Брой на времето води хронометър. След всеки период, съперниците сменят полетата си. Екипите имат право по време на мача, за да вземе един таймаут (английски изчакване.) - в първичната или в продълженията, но само по време на спиране в игра.

Ако резултатът от правилата за конкуренцията се направи мач е изключено, се дава допълнителен период - OT (английски извънреден труд -. Писма ". Извънреден труд"), с продължителност от 5, 10 или 20 минути. Играе се до първия гол (в хокей език "внезапна смърт"). В някои състезания (например, съвпада кръгла България турнирен шампионат), ако е извънреден труд не се открива победител фиксирано равенство и съперници, изготвен от една точка (победа в редовното време носи съответно 3 точки в продължението - 1, загуба на отбора в така или иначе не посочва.

В света има три основни вида хокей. Най-популярният (у нас) - хокей на лед. Но също така има хокей, хокей на трева. Така че на въпроса, колко минути на почивка в хокей, отговорът не винаги е ясна.

голф

Банди поле достига 90-110 м до 50-65 м, с шайба - 51-61 m 24-30 м в двата случая игрите се провеждат в местата за лед ..

мултиплейър

Бърз отговор: 20 минути

Ние вече говорихме за това как много периоди в хокей, но реши да даде по-подробен отговор на въпроса колко време е периодът, в хокей. За нас по електронната поща все по-често идва от въпросите на хората за конкретен спортно събитие или спорт, днес решихме да се отговори на въпроса за хокей

Изключения от правилото в хокей там, както и всички правила са едни и същи за всички видове мачове за младежите и квалификациите за финалите на Купата на НХЛ или KHL така ... Според международните правила, независимо от играта всеки период с продължителност 20 минути. Общо 3 хокей период. Между всеки период от отборите има 15 минути почивка, за да си почине. Победителят се определя от броя голове в противниковата врата. Ако при изтичането.

Постепенно броят на играчите е намален 50-6, мрежата се появи на вратата, отстъпи пред пусне играчите, имаше чаши и съвпада с професионален и любителски спортисти е било позволено да се промени по време на игра, както и на правилата относно продължителността на периода, не са се променили. Само през 1911 г. в основните регламенти, предписани, но в периоди на хокей и това, което те продължителност.

Играта е бързо набира популярност в целия свят и в XX век, се е разпространил в целия Север.

хокей

По международните стандарти хокей мач на трева е разделена на два периода от 35 минути с време 10 минути. Поради спирки в играта може да се възложи допълнително време до 20 минути, но обикновено се добавя само на 5 минути. Средната игра трае половин час.

За игри в плейофа време продължава от 7,5 до 15 минути паузи между времена са на 5 минути. Резултатът продължава 7.5 минути, ако играта, когато тя не се прекъсва. Допълнителна време може да бъде 20 минути. Санкции серия отнема до 10 минути, когато всеки един от петима играчи, като направи от пряк свободен удар, средната продължителност е 2 минути. Ако играта се определя поредица от дузпа, това може да отнеме до 2 часа.

хокей на лед

Хокей на лед се състои от три периода от 20-минутно, между 1 и 2 период може да бъде прекъсване от 10-20 минути.

Продължителността на игрите в плейофите може да варира в зависимост от това как завърши мача. Понякога се използва от допълнителни периоди от златото.

хокей поле

• Размери. Правилата на IIHF и НХЛ размери на хокейни площадки се различават. Съгласно правилата на IIHF, платформата трябва да бъде желателно размер 58h30 м; в официални състезания по IIHF отклонение от този размер до 61 м дължина и 27 м ширина ..; минималният размер на обекта е настроен да 40h20 м за други състезания.
НХЛ правила предписват размер тампон 200h85 крака, т.е. 60,96h25,90 метра. В НХЛ, като се смята, че по-малкия размер допринесе за борбата за захранване, удари във вратата,, играта отстрани, където има много горещи бори, схватки и битки. Ъглите трябва да бъдат заоблени кръгова дъга с радиус от 7 м. До 8.5 м. С правила IIHF и 28 фута (8.53 м). В NHL.
• борда. Платформата трябва да бъде заобиколен от пластмаса или дървени страни не по-малко от 1 m и не повече от 1.22 m. Над нивото на повърхността на лед. На предните страни на платформата трябва да бъде инсталиран на върха на защитното стъкло и стъклото -.