ПредишенСледващото

Кой ще играе България в полуфиналите на младежкия отбор по хокей?

"Случи се нещо, което се случи в мача с Дания. Разбира се, това е неприятен начин да спечели, нерви, прекарани добре, но през нощта възстановиха леко, извадени емоции, и всичко е наред. Разбира се, такава победа засегне единството на екипа. Знам, че Съединените щати - това е САЩ.

Ние ще се борят за място на финала. Ние ще се борим и да умре за страната, за България и за техните родители. Нека да не се каже кой е фаворит и кой не е. Просто ще си тръгне.

Националните отбори на САЩ и България кръстосани пръчки в 20:15 Московско време, екипът се бори за първите 47 минути на мача с равен резултат. Няколко пъти отборът на САЩ атакуваха Bobrowski, но той лесно се борили.

12 минути преди окончателното Mozyakin вкара първия за шайбата мач, а след това да има стимул да завърши Bolgariyan основен съперник. Овечкин вкара втория гол в 50-ата минута след тежък огън по целта. Shipachev вкара третия в 55-та минута бе решаващо шайба Малкин, който лети в празната нетна отбор на САЩ. Малкин пръчка изкован последният пирон в екип поражение на САЩ.

Спомнете си, че преди мача, Владислав Третяк заяви, че според традицията два пъти в един и същ турнир, един отбор не може да играе, думите му се оказаха пророчески за българския отбор. Беше потвърдено, както и коефициентите на достигането на финала на българския национален отбор: букмейкъри оценяват шансовете за спечелване на Bolgariyan.

Определено време - Москва

02:25. С това завършва нашето предаване. Благодарим ви, че през цялото това време са били с нас! Това беше една невероятна събитие! България - горд от отбора си!

02:20. Български национални играчи на хокей екип се срещнаха с техните близки.

01:58. Нашите момчета дойдоха на себе си. Владислав Каменев, Александър и Иван Дергачев Provorov - двукратен сребърен медалисти MCM!

01:55. Бившият капитан на финландския Сами Kapanen може да се гордее сина си.

01:45. Канадските фенове успешно продадени билети за финалите и отиват да се забавляват, преди да напусне дома си.

01:34. Вратар България Александър Георгиев. В турнир той спечели четири победи.

01:30. Първият се усмихва по лицата на децата ни.

България hokkeyFoto: FHR ">

България хокей Снимка: RHF

В понеделник, на България младежки отбор по хокей на Световната купа полуфинала ще играе с отбора САЩ

Срещата ще се проведе в Хелзинки, Финландия, и ще започне в 21.00 Московско време.

национален отбор на България достигна до плейофите с първото място в група Б, последователно победи чешкия отбор (2: 1, в престрелки), Финландия (6: 4), Беларус (4: 1) и Словакия (2: 1).

В квартал Валерия Bragina команда в продължението победи датски (4: 3), дори и една минута преди края на редовното време даде резултата. Победата срещу България, подадена на капитана на отбора Владислав камък. Той изравни за 44 секунди преди края на третия период и отбеляза решаващ гол в продължението.

Американците се появиха на Група А второ място, правейки три победи в четири мача. отбор на САЩ победи Канада (4: 2), Швейцария (10: 1) и Дания (4: 1), но губи Швеция (0: 1). В четвъртфиналите, американците победиха отбора.

В последния мач на Световната първенство по хокей завърши между отборите на България и Финландия, сред младежките екипи. В напрегнат двубой бе спечелен от собствениците на леда с гол за 4: 3.

В редовното време мачът завърши наравно, 3: 3. Bolgariyane отвори в началото на играта, благодарение на гол Каменев резултата. Финландия също е приспаднал само в началото на третия период - вкара от Патрик Лейн. Тогава нашата бързо пристъпи напред - отбеляза Svetlakov.

Но след това вкара два гола финландски играчи на хокей - в 50-ата минута, еквалайзер Себастиан Ахо и на 3 минути преди края на редовното време Rantanen Финландия изтеглено напред - 3: 2.

Въпреки това, в 6.9 секунди преди края Svetlakov головете си, превръщайки играта в продължения.

Но в продълженията, след една минута и половина, след като започна Caspari Kapanen победа носи екипа на Финландия.

национален отбор на България за втора поредна година да достигне световните финали, finishiruya в ранг.

Среща в Торонто завърши с резултат 4: 1 (0: 0, 2: 0, 2: 1). В голове отбелязани от Bolgariyan Александър Шаров (32th и 42-и минути), Нуредин Ziyati Paygin (33та минута), Максим Мамин (53та минута). Шведите в 52-ата минута отбелязаха Лукас Vallmarka.

По това време, както финалистите спечелиха полуфиналите със същата idrtskzrr сметка (2: 1), като и двете са били принудени да възстановят нататък.

Валери Bragina по време на основния път на два пъти през поведе в резултата. Тя откри резултата в 5-ата минута, след като целта с Владислав Каменев и бързо си върна предимството на 42-та минута - Андрю Svetlakov отговори продуктивен атака Патрик Лейн.

След 51 минути игра, финландците отбелязаха Себастиан Ахо, а на 58-ма в крайна сметка по-голямата част от новата цел удари Мико Rantanen. След това, на дисциплинарното наказание е капитан на камъка.

Шест секунди преди финалната сирена Bolgariyane прехвърля шоудаун в продължението. Шайбата е в мрежата след удар на Иван Provorov и фалшифицирания Svetlakova.

Българската младши рано в рамките на Bragin достигали.

Украински отбор спечели важна победа над Мианмар (6: 0) в груповата фаза на младежите за Световната купа в Нова Зеландия.

Цели, като част от украинския отбор победи Роман Yaremchuk, Валерий Валерий Luchkevych, Виктор Коваленко (двойно), Едуард Собол и Артьом Беседин.

Имайте предвид, че шестте глави украински поберат 26 минути на второто полувреме.

В друг мач от втория кръг на Група А ще играе Нова Зеландия и Съединените щати.

Световно първенство (U-20)

Мианмар - Украйна - 0: 6 (0: 0)

Цели: Jaremczuk, 51. Валери Luchkevych, 54. Коваленко, 57, 77. Sable, 68. Bessedin 71.

Класиране: 1. Украйна - 4 точки (2 игри). 2. US - 3 (1). 3. Нова Зеландия - 1 (1). 4. Мианмар - 0 (2).

Показване на нови съобщения.

България - САЩ. Онлайн излъчване на полуфинала на младежта Световната първенство по хокей

Прочетете повече в TVNZ

Как ще полуфиналите на България по хокей Световния младежки шампионат - САЩ?

България и Съединените щати отговарят на.

За съжаление, страницата, която се иска, не съществува.

Върнете или да отидете до дома

Наказанието за ticketless пътуване в обществения транспорт Челябинск увеличи 5 пъти вече 18 рубли за билет, пътниците ще трябва да се прехвърли на входа на входната врата. В някои автомобили диригента все още работи, но те ще изчезнат скоро. На автобусни линии тази система се прилага за тази пролет. Имайте предвид, че шофьорите Златоуст трамваи иновации предизвика вълна от недоволство. Служителите са обещали, с доплащане, но размера и времето на получаването му все още не е определена. В допълнение, има проблеми с ..

Челябинск филхармония иска да даде един стар куфар за пиесата, каза ..

Колеги, загинали при инцидента.

Българските играчи победиха американците при младежите за Световната купа: Хокей: Спорт: lenta.ru

национален отбор по хокей на лед на България победи отбора на САЩ в четвърт финалите на Световния младежки шампионат. Срещата, проведена в Монреал, завърши с резултат 3: 2 в полза на Bolgariyan. Като част от победителите в шайбите се отбележи, Barbashev напред Иван, Александър и Сергей Шаров Tolchinskiy.

България Чехия спечели в престрелки в мача на младежите за Световната купа на хокей - Даниел Zhilyaev - български вестник

Български младежки отбор по хокей в първия мач за Световната купа във Финландия победи чехите в престрелката. Срещата завърши с резултат 2: 1 в полза на нашия екип. В главния път за България надмина Артър Лауда и спечелване куршум изпълнява Максим Лазарев. Чехи само.

Български хокей на лед младежки отбор победи шведите в Световната купа полуфинала.