Владимир добре. Древният град, елегантен време, весел селище. Хотелът където останахме "Казанка", имаше много туристи от Китай, които или научени нашите момчета китайския език, постоянно казва "Tsuchou", или просто да се научат Дмитрий Sychev и се опита да произнася името на Дима на своя собствен език.

Въпреки това, аз мисля, публика са достигнали до почти 20000th арена не са били разочаровани. Най-малко, в началото на заседанието. Още в 6-та минута, домакините поведоха - Зинин оставен сам на границата от 11 метра, който застреля Николаев порта. Имайте предвид, че това е първият пропусна топката "Казанка" в ПФЛ: противниците взели общо 186 минути, за да отпечатате портата червено-черно.

Vladimirec радост не трае дълго: 11 минути Tugarov спечели дузпа за удар в пищяла Zakuskin - 1: 1! В течение на времето нашите момчета са имали няколко възможности да изпъкват: Yarkovoy удари с дузпа, ако Rybczynski забелязал половината от стачка на противника пропусна от близко разстояние, Анисимов остана сам пред вратата ...

След 35 минути игра клуб автономна организация с нестопанска цел Футбол "Торпедо Владимир" отбеляза още един много забавен цел: много отпадания и фишове покрай топката и собствениците идват напред - 2: 1.

По-малко polumomentov пред портите на собствениците и свирка на почивката.

В началото на второто полувреме, защитата на червено-черно е повредил - Зинин собственици нападател избягал, за да се срещне с Николаев и победи Саша. Три минути по-късно, "Казанка" остава в малцинство: Анисимов получи втори жълт картон. За чест на нашия момчета, желание и нетърпение да го вкара не се намалява. Напротив, те играят "за себе си и за човек." И ние не загуби главата си: 90 минути, Максим Chikanchi изящно премина всички защитници на клуба автономна организация с нестопанска цел Футбол "Торпедо Владимир" и правото да намали резултата до минимум - 3: 2. За съжаление, още на полувремето на нашите момчета не успя.