Силен натиск "Рубин" в първата половина, счупи играта премахване Zhonatasa и върховенството на бившия "- експерт в" BIZNESOnline "Александър Dorsk анализира екипа на мач Казан с" Локомотив "(1: 1), който отбора Курбан Бердиев изпусна победата в добавеното време.

Както
Zhonatas и Дмитрий Тарасов / Снимка: Ирина Erokhina

ВТОРА ПОРЕДНА MATCH "Рубин" срещу съперник защитник с пет

През миналия сезон, повече от половината от екипите на Висшата лига са използвали схемата с трима централни гръб като база, но в първите три кръга от новия шампионат "Рубин" се е срещнал с противниците, като се използват само четири отбранителни играчи.

Първият мач Курбан Бердиев срещу противник с образуване почти огледало завърши с победа (до голяма степен - поради несигурния вратар на ЦСКА IliPomazuna действие). Игра с "Локомотив" най-малкото съпротивление не се приема - по време на противниците на качеството шампионат щанци (XGA) Юрий Сьомин команди се намалява постепенно Дмитрий господар. подмяна на базата на Ведран Чорлука. Тя позволява по-малко грешки непредизвикани и Дмитрий Тарасов е в по-добра форма през последните няколко години.

В "Ruby", както се очакваше, в сравнение с мача от 4-ия кръг имаше само една промяна - Millau Tsaktasha. провали мача срещу ЦСКА Москва в средата на терена бе заменен от бившия играч на "Локомотив" Рифат Zhemaletdinov. Преди мача Berdyev призна, че миналото на халфа, за да изберете стартовия състав на ключа не е от значение, но това е малко вероятно треньорския щаб на Казан не го взема под внимание.

Дейност на "Ruby" през първата половина на първия ининг

Казан започна много активно. "Ruby" за първи път в един сезон в продължение на 15 - 20 минути с помощта на високо налягане, често той получава в синхрон, защото от това, което "Локомотив" рядко се предава половината от областта на някой друг, без използването на дълги пасове.

Както

Когато някой от играчите на домакините не са имали време за покриване на противника (обикновено това е Zhonatas и Мориц Bauer), играчите на "Локомотив" се хвърлят топката напред, опитвайки се да се минимизира възможността от загуби в средата на терена. Оказа се, така, така.

Както

В резултат на това неочаквано активна отбрана "Рубин", «Локомотив» 12 пъти по време на първите 45 минути, преди да губи топката център кръга. 11 пъти губят топката московчани са довели до преминаването на собствеността. За сравнение: "локомотив" за целия мач 2 пъти взеха владение на топката в половината Казан.

Повечето от атаките на "Рубин" (и позиция, и след вземането на пробата на съперника половината) преди почивката се проведе през дясното крило. Мачей Rybus не се справи с Бауер, който помогна на Магомед Оздоев и Сардар Азмун. и Неманя Pejčinović не са имали време да се застрахова Странично.

Както

През първата половина, "Рубин" се справиха само едно попадение от границата на наказателното "Loco" (Zhonatas до 44 минути), минималният предоставена от XG (0,10 срещу 0,16), но се представи по-опасни от московчани. Ние екип Семин имаше само една атака, която можеше да завърши с гол - рита IgoryaDenisova преди съдийски сигнал за почивката.

Какво се е променило след DELETE

След 52 минути игра Zhonatas спечелил глупав втори жълт картон след удар в лицето Barinov (на първо място - за конфронтация с Алексей Алексей Миранчук), но отстраняване не променя "Рубин" структура. Екипът Berdyev просто се отказах налягане, като същевременно се поддържа плътността на линиите и предотвратяване на "локомотив" на голям брой свободни зони. Те все още настъпили поради липса на един играч, но не са от решаващо значение.

Както

Числен мнозинство "Локомотив" въздействие върху няколко компонента.

На първо място, "Рубин" съзнателно (и трябва да се) дават на гостите на времето. Преди да извадите Zhonatasa това е 55% към 45% в полза на "Рубин", след като - 21% до 79%. "Локомотив" пет пъти в онова време са притежавали топката повече от 45 секунди (в Казан е един владение в продължение на цялата игра).

На второ място, заради гъстите отбор играе Berdyev в отбраната "Локомотив" е бил принуден да се отклони отдалече - особено ревностни Manuel Fernandes (8 удари от границата на наказателното след отстраняване на общата 9, 7 - за сметка на португалския халф). Fernandes победи с много неудобно положение, освен 3 Shot Мануел е страдал със счупен ляв крак.

Както

На трето място, в 68-та минута, Семин се е променила схемата, вместо освобождаване защитник Barinov полузащитник ArshakaKoryana и ще схемата 4-2-3-1. През втората половина упреквайки тя не изглежда прекалено хубаво (от 7 асистенции за 22 минути, 2 загуби, без да се опитва да заобиколи вратаря на гостите), но Аршак е играл важна роля в Gol Kverkveliya Соломон - той отклонява вниманието и YannaMvily VladimiraGranata.

Централният заседанието на 5-ти кръг на първия обикновено работи: Zhemaletdinov и Kverkveliya изкован топки в портата на бившите си отбори. Въпреки това, Рифат, Соломон не прекарва дори най-добрите мачове от началото на сезона.

Zhemaletdinov Tsaktasha много по-добре да държи линията на защитата, но не можем да забравим за разликата в броя на атаките на "Локомотив" и ЦСКА. Когато играеш на топката в средата на терена успяха да се наложат по-лошо: 7 точна предаване от 13 (54% - най-лошото представяне в екипа и на общия брой на преминавания, както и процента на точност), 4 спечелени бойни изкуства от 14 (29% - отново най-лошите в "Ruby" ), без подбор (единственият полеви играч "Рубин" без избор), само на 1 прихващане (отново най-лошият играч на Казан).

Kverkveliya също е лошо в борбата за топката (8 от 13 вона бори - най-тежките фигури сред защитниците "Локомотив"), и ако гледате на броя на Соломон да се бори да защити тя изглежда още по-зле - спечели 4 от 9. Когато свързвате към различни наказателни грузинци Това е традиционно добро, но с преки отговорности в околната среда, той се справи не много успешно.

Както

"Ruby" изпусна победата в добавеното време, но след мача Berdyev не изглеждаше много разстроен от резултата. Казан отново пропусна след Фьодор Kudryashova натиснат през най вратаря Сергей Rizhikova (също вкара втори топка Себастиан Driussi), но като се има предвид премахване Zhonatasa на начертайте един от водачите на групите - работи резултат.

Придобиване форма Azmun (16 спечелени бойни изкуства - 7 играчи "Локомотив" рядко идват в борбата, по принцип), но в последния етап от ирански атака все още не е достатъчно. Много е вероятно, че един мач с "SKA-Хабаровск" Сердар чифт атакува размера Zhemaletdinov и затваря AleksSong свободна (и един от най-проблематичен) позиция в центъра на терена.