ПредишенСледващото

Легендарният финала на Шампионската лига Ливърпул - Милан 3-3

Rossoneri стигна до тази крайна като основен фаворит turnira.Uzhe в първата минута на мача, Паоло Малдини вкара най-бързия гол в историята на финала на Шампионската лига, след като Андреа Пирло.

Истанбул чудо

И в края на първото полувреме, Ернан Креспо обръща dubl.Snachala в 39-ата минута след контраатака, Шевченко чукна топката в празна мрежа и Ернан zabil.Dalshe след друга атака Кака направи най-брилянтен пас към Креспо и лъжичка хвърли топката над безпомощния Йежи Дудек

Екипът отиде на почивка с гол за 3-0. Струваше ми се, че Милан за седми път ще вземат трофея, но тя не беше там.
На първо място, на 54-та минута, след като Джон Рийзе Джерард ефективен удар вратаря на главата и две минути по-късно Владимир Smicer удари десния крак намали разликата до един гол.

На 60-тата минута след добра комбинация Джерард почти отиде един на един с вратаря, но ударът му надолу и съдията отсъди дузпа за домакините. За момент дойде Шаби Алонсо. След удря испанец Дида отразява топката, но Алонсо успя да завърши и хладнокръвен удари Ливърпул завърши завръщане. 3-3! Истанбул стадион бил шокиран.

Отидох извънреден труд. Втори край Йежи Дудек прави героичен Seiv Шевченко след два удара.

Всички тихо отиде до изпълнение на дузпи. Футболистите на Милан са обезкуражени. Топката мина Serginho и удари moloko.Hamann успя да победи Ливърпул Didu.1-0 vperedi.Dalee Дудек спаси беден удар Пирло и Dzhibrill Сисе удвои предимството krasnyh.Tomasson вкаран първият гол на Милан и Дида парира удар Riize.Vladimir Smicer направи резултата 3 2, и топката мина Shevchenko.Udar и Андрю. Дудек отнема топката. Чудото на Истанбул. Ливърпул изигра страхотно второ полувреме и за които той е бил възнаграден. И футболистите на Милан бяха шокирани от това, което се случва. Исторически финал! Един незабравим мач!