И в скръб и радост 1

Големи сълзи Катрин Yurlova на подиума за Световната купа, направени на целия свят вик. Спомням си, защото от това, което обикновено се плаче спортни звезди.

Catherine Yurlova (биатлон)

Българската биатлонистка Екатерина Yurlova не можеше да плаче на церемонията по награждаването, като част от Световната купа в Контиолахти. Златен медал бе дадена на атлета чрез упорита работа: в екипа си почти отписан, тя планира да завърши кариерата си, но в последния момент се отказа. В резултат на това за недвижими станало чудо - Yurlova сензационно стана световен шампион.

Elena Исинбаева (атлетика)

Sanchez, Felix (атлетика)

Доминиканската бегач Феликс Санчес в началото на века е лидер в 400-метра бягане с препятствия при жените и заслужено спечели Игрите в Атина. Тогава той получи тежка контузия и той не можеше да отидете на предишното ниво. Обратно случи в само на 35 година - по време на Олимпиадата в Лондон. Феликс, който стана олимпийски шампион от два време, така дълбоко развълнуван, че извика на подиума няколко минути в даден момент.

Роджър Федерер (тенис)

Мария Шарапова (тенис)

Марио Балотели (футбол)

Виктория Комова (гимнастика)

Ако сълзи не могат да помогнат, но пропусна победата човек, това, което е все още много младо момиче, едва се присъедини в борбата за медалите на най-високо ниво? На олимпийските игри в Лондон, 17-годишната Виктория Комова спечели два сребърни медала. В тази втора награда, спечели в абсолютната превъзходство, предявен на момичето до сълзи, тъй като тя страстно иска да стане шампион, но все пак загуби от съперник.

Роналдо (футбол)

Александър Кержаков, Дмитрий Sychev (футбол)

Евгени Малкин и Александър Овечкин (хокей)

Леброн Джеймс (баскетбол)

Дейвид Бекъм (футбол)

Noushon Морено (американски футбол)

И най-изобилните сълзи в историята на световния спорт хвърли 100-килограмова играч в колежа по футбол Noushon Морено. И най-важното, не особена причина не е за тях. По време на националния химн по време на един обикновен мач Морено, както обикновено, реших да се моли, но прекалено сантиментален и е довела до много шеги, над които той с радост се смее.

Талисман на Олимпийските игри-80 принуден да плаче, хиляди хора в Москва по целия свят, нека сълзите на церемонията по закриването на игрите и влезе в тъмната Москва небето. 34 години история почти се повтаря: Олимпийския мечка извика пак, и пак в цялата страна не можеше да сдържа сълзите, гледайки любимия талисман на игрите в Сочи.