Десет футбол Гинес утвърдени играчи-непрофесионалисти.

Най-голямата изложба мача

Най-дългият футболен мач

Мачът, който събра най-голям брой участници, продължи около 33 часа, но дори и такъв уважаван продължителност не е рекорд. Най-добрият резултат е бил инсталиран преди месец два аматьорски отбори от френската община Kerbak. Два отбора, съставени от 11 нива и 7 заместители, проведено на 73 часа подред. Броят на замествания не е ограничен, поради което щади играчите получават два часа почивки. В хода на мача, двамата играчи бяха временно настанени в болница, но предишния рекорд бе съборена още. Крайният резултат в мача - 475: 473.

Най-големият футболен турнир

Най-дългата контрола топка

От записите, определени от цели екипи, отидете на уникални хора, които никога не са отбелязани на световното първенство и не спечели Шампионската лига, но все пак имената им в Книгата на рекордите на Гинес. Не е тайна, че една от основните футболни умения - контрол върху топката. Всеки, който се опита да играе футбол, разбира се, се опита да мента топка без да позволим това да падне на земята. Но без Меси или Роналдо не проверява колко дълго може да го направи. И стандарта на днес е резултат от мексикански Авраам Муньос. които не се направи топката на земята в продължение на 21 часа и една минута. По време на кратка почивка разбива рекордьор стегнати топки колене.

Най-бързият маратон с топка

Най-добрите състезания с топка на главата си

Най-точният минувач

Максимална височина на падането хвана топката

Но това, което книгата футбол записи може да разчита на успех за изкуството на вратаря? Има подобни, а в справочника на Гинес. Британският Гавин Хенсън и Дейвид Сиймън по време на реконструкцията на стадион "Уембли" стана собствениците на необичайно постижение. Всеки един от тях улови топката падане от височина от 102.5 метра. Game бомба падна от строителен кран, и, по-близо до земята, той достига скорост от 137 километра в час. Натискането на трева при тази скорост, топката лети в небето за 15 ярда, но британците не го направи ispugalis, и една след друга са създали един необичаен рекорд.