ПредишенСледващото

Екипи дълго люлеещи играчи реално квартет държат Меси, не му позволи да се обърнеш. Зад всичко това представителство на улея се вижда бъдещия главен герой на мача - Роналдо.

В 50-та минута той играе слабо Пике, от него топката отскочи в собствената си мрежа. Барселона малко кисел, но тя е на играчите на Реал Мадрид вече може да бъде по-нататък "сметана" - те имат нова форма, а не крем.

Играчите на Барселона са почти изчезнали от портите на Реал Мадрид, но липсваше изпълнение. След 77 минути игра все още е "крем" беше отсъдена дузпа, която Меси отбеляза, хванати от 1: 1.

Футбол испанската Суперкупа - 2017 окончателен 1 мач Барселона - Реал Мадрид играе като

и е вписан като жълт картон.

Няколко минути по-премина Кристиано падна в наказателното поле на Барселона, сърцето на феновете на Барса трепереше: "Има дузпа в последната минута?" Но съдията, без трепване, извади червен картон за отстраняване на преструвайки Krish. Следващият мач ще отидат без звезда на Реал Мадрид, но все едно - "мавъра е направил работата си -. Мавърът може да отиде"

В този последен desyatiminutke концентрирани почти всички най-важните моменти от мача - в последната минута Ascencio оставена без надзор за защита на Барса и топката отново пред портите на врага. Крайният резултат от 1: 3.

За Реал Мадрид този мач, но за Суперкупата на Испания. Барселона не е клуб, за да се откажат от даден акаунт. Реваншът на Магия.

Интересно е, че той се обърна мача и до 80 - минутен нищо не е ясно. Но заместител, главната звезда на "кралския" клуб, Кристиано Роналдо доведе отбора си напред. Вярно е, тогава той бе отстранен, но е свършена. И в 90 - ата минута Марко Асенсио увеличи предимство на "Реал" до два гола. Като резултат от 1: 3 и "Каталунците" е О, толкова е не само в Мадрид в реванша, дори и в отсъствието на Кристиано Роналдо. Но "Барселона" е силно завръщане в историята.

Ето как да се разпределят цели:

Меси - 77 минути (пяна.) - Жерар Пике - 50 минути (удостоверяване.), Роналдо - 80-та минута, Marco Asensio - 90 минути.