ПредишенСледващото

Това е наистина никога не съм мислил, че се осмеляват да пишат тук за преглед на някои от камерата. Тя ще изглежда, че всичко е логично: Аз съм фотограф, аз се занимавах с камери в продължение на много години, нещо, което те разбират, защо да не се говори за тях в блога си? Но не е толкова лесно да се има предвид. За мен, камерата - чук, инструмент, който аз знам как да се използва, но в някакъв интуитивен ниво, че не винаги може да се опише с думи. Но аз ще се опитам ...

Fujifilm х-t1

Основното изискване, което представя на камерата - тя трябва да е добре, без никакви настройки шаманизъм. Ярка, аз се обърна и направи няколко бързи divzheniya пръсти, натиснал спусъка и получи това, което искаше. Ето как се стигна до Fujifilm X-T1, което ме perepal няколко дни от RENTAPHOTO.

Като цяло, за модели от Fujifilm гледах за дълго време. Обичам външния вид на продуктите си, а това ще се съгласите, е половината от битката. Камера X-T1 ги остави солидна.

Fujifilm х-t1

Налагат на тази камера има някои големи очаквания, не съм. Той ще се справи със задачата, докато се разхождате из града или на път, но до известна неразрешен митинг с фойерверки и задържания или я колона общество не бих се осмелил да предприеме. Резултатът не може да sootvetsvovat изисквания. Така в първия ден отидох просто на разходка.

Fujifilm х-t1

Shoot може да бъде като гледам в цифров визьор и на LCD екрана. Почти няма разлика, но на екрана обръща внимание по-малко. Това е плюс

Fujifilm х-t1

Второто предимство - завъртане на екрана. Хвани желания ъгъл е много по-лесно

Fujifilm х-t1

Тя работи добре в автоматичен режим на баланса на бялото

Fujifilm х-t1

Fujifilm х-t1

Вече се стъмваше, но много дискомфорт не е доставено - при висока ISO шум в съвсем поносимо ниво

Fujifilm х-t1

Fujifilm х-t1

Fujifilm х-t1

Е, това, което е на мнение, без да Стас Михайлов

Fujifilm х-t1

Fujifilm х-t1
Fujifilm х-t1

Ден втори. Можете да го прекарат със семейството си. Аз отивам на разходка.

Fujifilm х-t1

Не е лош начин, динамичния диапазон. Машина на сянка, а на заден план не се преекспонира. Обработка на минимална, прострелян в JPEG

Fujifilm х-t1

Fujifilm х-t1

Fujifilm х-t1

Още веднъж, благодаря ви се завърта на LCD екрана

Fujifilm х-t1

Така че, това, което ми хареса и какво не.

Ще започна с лошо - фокусиране скорост, разбира се, не издържат много пред камерите, с които съм работила. Но, както казах, тази камера ми се струва, отлично решение за разходки из града в търсене на интересни истории и илюстрации, както и те спаси от излишните килограми fotobarahla по време на пътуване.

Батерия - слабото място на компактния bezzerkalok. И все пак, всички тези цифров визьори и LCD екрани на тяхната поглъщащ, защото не е грях да си купите няколко допълнителни батерии, ако имате намерение да стреля много и често.

Въртящ се LCD екран. Ето, дори и в един друг въпрос - защо това все още не е на професионалните камери.

Външен вид. За какво съм написал по-горе, аз лично харесвам

Ергономия. Въпреки факта, че той използва, за да се запази в ръцете на Nikon D3S, а преди това е трябвало да се справят с Canon 1D mkIII, с контрол на камерата не са имали проблеми. Всички десния бутон и настройките се оказаха точно там, където те се очаква да се намери :) Въпреки че изборът на точката на фокусиране не изглежда да ми най-удобен за всичко, което видях.

Прах и водни пръски устойчив дизайн. Аз не изпитва, но аз не мисля, че те лъже. Това е голям плюс.

Иновативна реално време визьор с най-висок коефициент на увеличение на 0.77 в света. Нищо в този не разбирам, но това звучи много готино

Изтекло време, филм симулация режими и много функции клин. Всичко това също е много полезно. Въпреки че все още филм имитация аматьор. Искате красиви снимки - да се научат да работят с Lightroom и Photoshop, изучават основите на корекция на цветовете

Свързани статии

Подкрепете проекта - споделете линка, благодаря!