Втората половина ", играчите Спърс" играе по-добре от съперника си и успяха да поведат с дестинация дузпа, благодарение на който Кейн изравни. "Шпорите" може да се превърне в гол вкара нов гол, но от пряк свободен удар Ериксен срещна гредата, а "Арсенал" нищо особено, но Навал, създаване в рамките Лорис не успя. В крайна сметка, с равенство се играе съперници споделени точки! За вас и в тази игра, Вячеслав Козирев работи! Докато се срещнем отново на страниците на FNA! И не забравяйте, че футболът - спорт №1 в света!

В последния съдийски сигнал! Дербито на северен Лондон с равен резултат - 1: 1.

Вече не принуждава играчите, "Арсенал". Ето и Йозил едва влачи краката му, и Санчес дава неточна трансмисия. Това е една игра, която е отнел прекалено много сила. Равенството тук би било най-справедливият резултат.

Пълен пет минути през втората половина ще трябва да победи отбора. През цялото време на колата добавя Марк Clattenburg.

ОПАСНОСТ! Трябва да бъдат взети предвид при наказание, "Тотнъм". Той скача на топката в центъра на Оливие Жиру, който получава главата си надолу по средата. Там, където има Юго Лорис.

Янсен от малък ъгъл, което преминава пред вратата на Чех. Вратарят получава право на позиция. На втория опит се ползвател "Gunners" топка ръкавици.

Uinks се появява за няколко минути на терена. Сона отказва мач Маурисио Почетино. Много скоро игра в Лондон ще дойде към своя край.

Кораб в обхвата на неотдавнашната сила в друга санкция играчите, "Арсенал", но ги загуби топката в средата на терена, а след това Son втурва към играта на черупката, но той успява да изпревари Петер Чех, който, освен това, отива на крака, но успява вратар игра крака си футбол.

Да, втори път, ако го вземат като цяло, е за играчите, "Тотнъм", който е бил на няколко минути, за да вкара втория гол.

MOMEEEEENT! Почти вкара втория гол, "Тотнъм". Със спечелените преди минути Ериксен дузпа склон с Backspin в вратар на "Арсенал". Никой в ​​този случай, топката не се получи, добре, една сфера с рев се разби в дясната греда и скочи в областта!

Сона веднага трима играчи в защитата на "Арсенал" вземете ризата му, но той успя да даде топката да падне на Розата, срещу които вече фаулиран.

Е, защо не Жиру натиск противника си? Той просто излезе на терена. Forward аз ще трябва в оставащите минути на срещата да напуснат всички сили в областта.

Темпото на игра спадна в края на срещата, а сега силите на опонентите си, просто не е достатъчно. Някои опоненти си взе почивка днес. Дали последната атака?

Стрипер навън в крайна сметка на терена. В маската, той ще играе. Уокър от съдийски сигнал на Лондон изтласка извън косачки листа.

След като е трудно да се повиши от Кайл Уокър морава. Лекарите вече са подложени на носилката на терена, но и успя да показва, че те не се нуждаят него. Във всеки случай, играчът игра, "шпорите" не ще бъде в състояние да продължи.

Санчес не преминава в полето за прехвърляне на Жиру. Сложете единица топка екипа на защитниците на гостите, а французинът е без работа, а на края на наказанието "шпорите" един от играчите в червено и бяло униформа не е предвидено.

Не може да се Йозил по крилата от сблъсъка с Danny Rose. Освен това, "играч на Спърс е играл срещу опонента си много внимателно и чисто. Обвивката на страничен плънка Сега гости.

Не много време остава да играят отбори. Около 15 минути. Ще някой от отборите получи в крайна сметка трите точки в спестовната си банка? Или ние сме в очакване на равенство? Това е въпрос, отговорът на който ние получаваме в следващите няколко минути.

Дайър фаулиран Санчес в половината от областта на противника. Веднага последвано от разкарване на топката от играча, "Тотнъм". Това е, което той получава за неговия всестранен жълта светлина от Clattenburg.

А сега промяната в "Тотнъм": на терена се появи Янсен. Kane оставя тревата извън нея. Докато той не е готов да напусне в продължение на 90 минути.

Той получава "Арсенал" ъглов удар на отляво. Йозил извършва центрира перфектно в центъра на полето, където Санчес не успя да порази в борбата срещу Роуз. Sphere подскочи на линия наказание, когато Рамзи веднага мина над вратата!

Е, и след това, вместо да се появява последната ротация в Домакините на лагера Уолкът Алекс Окслейд-Чембърлейн.

Вместо Ivobi на терена вече има Оливие Жиру. Десет минути преди инструкторът е трябвало да позволи на собствениците на тази напред, така че той възможно най-бързо в игра.

Подаване Ериксен Оказва се, не е много добро. Кейн не може да стигне до топката, тъй като от Монреал поставя голямо тяло противник.

OGO! Но в крайна сметка неуспешни балдахин играе Йозил и "Арсенал" организираха контраатака, при който крака на Кейн стана Koscielny. Наказание в порта на собствениците рефер сета, но защитник на "Арсенал" показва жълт картон.

Затегнати с предаването в ляво, която Ivobi за борба с прибрана на поляната Кайл Уокър. Налице е добър шанс да вкара гол на гостите.

Сега се закачи парче морава Дани Роуз, в резултат на което той се озова на поляната с вдигнати Клеми. Арбитърът спря играта и не го поднови, докато защитника "Шпорите" не са се изведе.

Много малко е останало, за да играят в тази борба съперници. Само половината от втората половина, но време, опитвайки се да вкара гол или два - изобилстват.

Рамзи веднага влиза в борбата на десния ъгъл на полето, произвежда топка за тима си. Дава Аарон предаване Монреал, който изпълнява не служат най-добре далечната греда. Извеждащо подаване само в ръцете на Лорис.

В центъра на терена отива Рамзи в момента. Coquelin отива да си почине. Трябва да извадя победа в тази среща, "Арсенал", и това е Венгер.

Не, първият на терена на "Емирейтс" няма да работи Оливие Жиру. Това е Аарон Рамзи, който е също толкова добре, колкото Жиру пет минути по-рано, получени окончателните инструкции от Венгер.

Играна центриране от корнер пред вратата на "Арсенал", "шпорите". Rose давайки топката под атака Сону, който не е един от съдебните черупка във възход. Снаряда в крайна сметка отиде значително над целта.

ОПАСНОСТ! Уау! Йозил кръст изпрати обхвата на наказателното поле. Грешна позиция, където защитниците на "шпорите", докато Яка изскочиха иззад гърба му и главата му удариха право "шест". Луд скок Лорис спаси отбора си от неизбежния вратата!

О, уау! Сега той отива напред Роуз, и от левия фланг в вратаря стреля топката много опасно. Свързана там до далечната греда към това предаване Кейн, но Монреал, който играе в подкатегорията, Хари успява да изпревари. Топката се удари в коляното Кейн и заминават за фронта. Дори гол рита!

Джаки не преминава през проникваща трансфер в наказателното поле на Санчес. Прочете това преминава Роуз, който, всъщност, прекъсна асистенция противник.

Оливие Жиру е на път да излезе на терена. Нещо, казва той в момента е Арсен Венгер. Французин определено трябва да добавите атакува властта на "артилеристите".

И отново опасно! Едва сега, в противоположния портата! Дали доставката на площта на вратаря Лорис. Wimmer печели топката там и всичко, и този път на гърба на главата играе в портата и зад фронтовата линия, както се преподава, а в далечната греда лишени от възможността да вкара гол Йозил и Уолкът.

Ериксен! И как не се показва сега той е неговият отбор напред. Той загуби в собствената си половина Йозил топка. Веднага той изнесе Дембеле обхват Ериксен, което е причинило стреля Ектор Бейерин. Топката лети в левия ъгъл, но Чех спаси луд гласове на "Арсенал" от вратата! Браво!

Може би в следващите няколко минути ще видим активни стъпки от страна на Арсен Венгер, тъй като замяната на "Арсенал" е като 15-та минута се появи на телевизионните екрани. Замяна е на път да се случи.

Corner по дясното крило, спечелени от играчите, "Арсенал". Отидох да се хранят Йозил в района в близост до бара, който се натрупва Санчес, но малко изпусна топката, а като Уокър ритна сферата над страничната линия.

Да, и сега трябва да започнем всички играчи, "Арсенал" в началото. Твърде много собственици позволиха на противника си в началото на второто 45-та минута, за които е платил.

Много уверен в момента той се приближи до топката и Каин, който хвърли хладен поглед наоколо и победи Чех с "точка", като се измъкна от защитата. Петър падна от ляво на площ от вратата.

GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Кейн! 1: 1! Сравни с "шпорите"!

Наказание! В "Арсенал" портата! Муса Дембеле може да влезе в друга санкция, остана на краката си в борбата срещу Йозил след това се удари в крака Koscielny, докато играчът е на поляната. "Точка"!

Уау! И точно днес спасява неговия отбор Ектор Бейерин, които бяха дошли да тече от едната страна на наказателното поле до другия и в подкатегорията чукна топката изпод краката му Сона, заплашват със стачка.

Покажи ни сега! Филмови дейци пропуснали подиум Деле Alli. Днес, млад талант, "шпорите" на отбора си не може да помогне. Точно преди срещата беше наясно с контузията си. В продължение на няколко седмици, той повали отбора и сега няма да играе за националния отбор на своята следващия уикенд.

Монреал успява да изчисти топката под краката на Walker, които, в допълнение към всичко останало и се замърсява срещу противник. Удар от фаул от собствената половина изпълни дома.

Това не е работа за портите на скоростта на непознати гости. Въпреки това, не без да нарушава правилата Koscielny успя да отнеме топката от Сона. Болезнен удар беше корейски, но минута той ще бъде в състояние да продължи.

Очевидно е, че Кайл Уокър все още се харчат. За да му помогне по време на почивката, и които отговарят на защитниците на "шпорите" може да продължи. Това е добра новина за феновете на "шпорите".

Всичко на местата си? След това можете да продължите играта! От центъра на поле топка играе футбол, "Тотнъм", който сега е в ляво на телевизионния снимката. На половин работен ден, смяна не се е случило! Успех състезатели, да вървим!

Много добро първо полувреме имаше екип, обаче, понякога формира в тази борба, и скучни участъци. "Арсенал" през първата половина изглеждаше по-добре от противника си, и поради това може да се открие сметка. Дори и да не са негови, а с помощта на противник, който удари главата му се удари в собствената си рамка, но тя все още е трябвало да бъдат принудени да го направят. Като цяло, "артилеристите" играе достатъчно в първите 45 минути на тази цел и се оттеглиха на почивка заслужена преднина в дългосрочен план.

Свирката издухва за почивка! През първата половина дойде към своя край! Чакаме още 45 минути! Ние няма да се разминават. До дисплея светва гол за 1: 0. Домакините напред.

Mustafi с кърпичката обратно на терена. Кръвта просто залети от носа му. Той е също така и в почивката се наложи по-сериозна медицинска помощ.