Испански отбор е фаворит на букмейкърите и от самото начало на играта да започне да оказва натиск върху италианците. Обичайната стила на Испания - бе наложено общо владеене на топката на италианците. Но първият наистина опасен момент точно в момент, в властващите шампионите. Спечели пряк свободен удар на 20 метра от вратата, Пирло отправи страхотен удар в целта, Икер Касияс едва успя да блокира топката.

Целият първи екипи половина размениха наистина остри моменти, обаче, италианците са малко по-близо до гол, отбелязан от испанците.

След почивката играта Испания отбор е по-вероятно да се гледа отдалече. Налагането на курс на играта, испанците отново иззети инициативата. Треньорът на Италия направи успешен смяна, смяна Балотели на Ди Натале. Това беше Ди Натале успя да си отворите сметка в тази игра. Не може да се отбележи в 61-та минута, италианецът премина един на един с Касияс и победи на вратар с лекота.

В този мач, Фернандо Торес е все още много неща, но осъзнавам, никой от тях испанецът не успя. Всеки път, с най-добрата страна се показа Буфон. Резултатът от мача е равен, който спечели и двата отбора. Равенството донесе националния отбор на Хърватия, който победи Ирландия, лидер на групата на Европейското първенство по футбол.

Още новини от този раздел

Хокей на лед. Националният отбор на България загуби от чехите - 1: 2, и на второ място в Европейския Боулинг Тур

Кръстословица-информация от Владимир Bessarabova. В истински мъже играят хокей.

В битката за титлата световен шампион, WBA Белия Тайсън (Chagaev) спечели Fast Fres (Fres Oquendo).

Александър Овечкин - счупи рекорди в "Вашингтон Кепитълс" (Вашингтон Кепитълс).

Дмитрий Khomukha назначен старши треньор на младежкия отбор на българския футбол

Българските пешеходци са лишени от медали на олимпийските игри във връзка с решението на съда Спортния арбитражен