Европейско първенство в подводни спортове приключи във Вроцлав, Полша.

Doplavalis за злато!

Хъскита отново не е бил равен под водата, в резултат в банката на града ни 11 медала на най-висок стандарт, 3 сребърни медала с приливите и 5 бронзови медала.

"Златен трио" Новосибирск - Алексей Kazantsev, Павел Kabanov и Илюшин Вера - постави нови световни рекорди и в Европа!

Павел Kabanov (треньор Jan Salmin)

Плувни плавници - смесена релейни 4х50 м - Място 1 (PM)

Плуване плавници - Реле 4x100 м - Място 1 (РЕ)

Плуване плавници 50 м - Място 1

Гмуркане в дължина от 50 м - Място 1

Плуване плавници 100 м - 4 позиция

Вяра Илюшин (треньор Jan Salmin)

Гмуркане 100 m - Място 1

Плувни плавници - щафета 4х100 м - 3-ти

Плувни плавници - щафета 4x200 м - Място 1 (PM)

Алексей Kazantsev (треньор Jan Salmin)

Гмуркане 100 m - позиция 3

Гмуркане в дължина от 50 м - 3 място

Мария Patlasova (треньор Анастасия глухи)

Плуване плавници 400 м - Място 1

Плувен плавници - смесена щафета 4х100 м - Място 1

Плувни плавници 200 м - Място 2

Плуване плавници 100 м - позиция 3

Лидия Stadnik (треньора Анастасия глухите)

Гмуркане в дължина от 50 м - Място 2

Владимир Zhuravlev (треньор Светлана Taldonova)

Гмуркане 100 m - Място 2

Плувен плавници 50 m обхождане - Място 1

Резултатите от руското първенство по подводни спортове

В Перм, Русия завърши първенството в подводни спортове. Конкурсът се събраха повече от 150 представители на най-добрите гмуркане в плавници на 18 regionov.Novosibirskaya делегация бе представена от ученици на Центъра за висше спортсменство. прочети повече

Резултати от Световното първенство по футбол в подводните спортове (гмуркане с плавници)

Руския национален отбор спечели 1-во място екип и novosibirets Павел Kabanov поставят нови световни рекорда на Европейското първенство

Сибирските водолази станали носители на Купата на Русия

Biysk приключи Купата на Русия по плуване с плавници, което е успех за атлетите Новосибирск. Четири златни медала в спестовната касичка на града ни е донесъл, който стигна до финалната линия, на първо място в следните диапазони Павел Kabanov,. прочети повече

Резултати от Световното първенство по футбол в подводни спортове

Днес в Палма де Майорка (Испания) завърши Световната купа в подводни спортове. Отлични резултати са показали, спортисти Новосибирск регионален клон DOSAAF Русия и Новосибирск центъра на високи спортни умения. Б. Прочетете повече