ПредишенСледващото

I. Мандат на дневника 2

II. Основните разпоредби относно организацията на практиката 3

III. Посоката на практиката 5

IV. Индивидуална работа по практиката 6

V. Графикът (план) Практика 7

VI. Сключването на студента в края на практиката 9

VII. Прегледайте ръководител на практиката на организацията 10

VIII.Obrazets покриват лист 11, доклад на студента

IX. Работни нотки на студента - стажант 12

I. Мандат на дневника

1. Блог попълнено студент лично и редовно провежда по време на цялата практика. След като е получила дневника, студентът попълва заглавната страница, индивидуално задание и календарни раздели на графиката (във връзка с ръководителя на практиката на отдела).

3. Раздел VI студент дава кратко заключение в края на практиката.

4. В раздел VII Преглед попълнено ръководител на практиката на организацията (предприятието) и удостоверява с подписа и печата.

5. Декорирани студент дневник, заедно с доклада трябва да бъде в кабинета на декана.

II. Основните разпоредби относно организацията на практика.

Правата и задълженията на студентите

6.1. Студентите имат право да:

независимо търси организации (предприятия), в която те ще преминат на практиката, или да се използва като място за практика на организацията (предприятието), в която те вече работят на непълно работно време.

помоли за помощ, за да помогне за намиране на място за практика в офиса на декана на катедрата в отсъствието на датата на падежа на подходящо място, на практика;

получават съвети за практиката, която отговаря за обучение в катедрите, на учителите - ръководители, мениджъри на крайните квалифицирани строителни работи;

6.2. Студентите в стаж, трябва:

стаж в определените срокове академични график в съответствие с реда на ректора;

навременна, точна и напълно изпълнява задачите, предвидени индивидуални задачи на практика, издаден от учителя - ръководител на практиката и програмата за практика;

изпълнява указанията на ръководителя на практика на мястото на преминаването му, организацията се подчинява на вътрешните правила и разпоредби, за да се съобразят с изискванията за безопасност, изискванията за защита на труда, правила за работа на оборудването и други условия на труд;

осигуряване на своевременна и практика лидер на Министерството на междинни писмени доклади за изпълнението на всички временни назначения в рамките на модули в установената форма чрез извършване на индивидуална задача;

да се избере тема на предстоящото окончателно квалификационен работата, като се отчита спецификата на предложените дейности на мястото на практика;

Прочетох и стриктно да спазват другите условия на труд в предприятието безопасност и;

уважава работата на организацията, която е на мястото на практика или график, определен от ръководителя на практиката на предприятието;

събере необходимите материали да напише доклад за практиките, както и да изготви доклад до края на периода на практическото обучение;

III. Посоката на практиката

Goryachev студент Елена Александровна

Управление на човешките ресурси Специалност

Курс 4 Форма на обучение Задочна Група SCP-W-4

за практика

(Наименование на организацията, предприятието)

Ръководител на университет

управление на персонала, управление на записи

и Министерството на arhivovedeniyaZaveduyuschy Кирилов AV

Името на отдел (длъжност, име)

Декан на Факултета по _________________________

Получено в организацията (фирмата)

Подпис на отговорното лице ____________________

Излетя от организацията (предприятието)

Свързани статии

Подкрепете проекта - споделете линка, благодаря!