Дерби с главно "С". Както "Спартак" победи ЦСКА

Както по принцип дерби български плажен футбол "Спартак" с подкрепата на феновете той спечели голяма победа над ЦСКА Москва. Всички забавно - в нашата отчитане.

Основният български дербито или Derby цяла Русия - той е достоен за името беше третият мач от 15-ия кръг на шампионата-FONBET България плажен футбол на. В него се срещна основните претенденти - "Спартак" и ЦСКА Москва за първи път в историята на първенствата в България, те се приближи мача в Москва с равни шансове за победа и желание да се борят за челните места в класирането.
"ЦСКА" в класирането в края на 14 дни от играта на първо място зае - че е трудно да си представим, че това е преди началото на Суперлигата. "Спартак" е към отчетения опозиция на четвърта позиция, но, разбира се, иска да се изкачи по-високо. А вкусна хапка за водещите отбори в редовния сезон изглежда като първите две места - те дават възможност не само да отиде в плейофите, но и липсва четвъртфиналната фаза.

В първия кръг на шампионата-FONBET България ЦСКА привидно лесно побеждава "Спартак" в дербито. След 13 минути на мача в София "ЦСКА" водена с резултат 6: 0. И едва получи шест гола във вратата, на червено и бяло са намерили пътя си към други хора. Играта е малко се стабилизира, разликата в резултата се заличи, но спомена за началото на досадно ляво.

Реваншът отново започна да "Спартак" обезкуражаващо: ЦСКА взе само три секунди, а три попадения за откриване на сметка - добре с топката веднага след свързване на топката с центъра на Рафиня удари. Фенове на червено и бяло, от това развитие, дори и за няколко минути мълчание. Но скоро започва да подкрепят любимия си отбор с нова сила.

Wards Руслан Pernaja Целта макар и да не са забелязали - продължават да се прекъсне портите към непознати. И червени и бели усилия бяха възнаградени. Игор Brishtelya прибрана по пътя към наказанието Kosharnaya и belobolgarsky нападател не пропусна шанса си: билярд удар прати топката в далечния ъгъл, и този, от бара влезе в мрежата.

Останалата част от първия период се проведе в напрегната борба с взаимни шансове за вкара втори гол. ЦСКА пропусна няколко чудесни възможности за Excel, и "Спартак" техните възможности се радваха. Първо Brishtel зрелищна задна ножица странично се отличават, а след това подпомагани партньор - Игор Borsuk. и той прати топката в ъгъла.

В края на "Спартак" имаше още няколко възможности за увеличаване на разликата в сметката, но ЦСКА Москва в продължение на 18 секунди преди края на периода, успя да стопи разликата до минимум. Kolbanov на Алекс от пряк свободен удар удари близо до полюса 3: 2. По този начин, на първия период е преминал през равен изобилие борбата с красиви голове. Публиката определено беше изпълнено.

Вторият период започна много по-тих първо място. Първият опасен момент дойде само в третата минута: Brishtel не може наистина да получи топката в дуел с защитник на вратата Kosharnaya. Минута по-късно все едно десето число "Спартак" удари трудно, но целта пропуснали. И в следващата атака, на червени и бели вкара за четвърти път: Игор Borsuk видях на откриването на Юри Котов до далечната греда, подаде топката, а това може само да го затворите.

"Спартак" изигра силен, агресивен и ефективна. Петият гол не беше закъсняват: на екватора мача Сергей Panikin от страна вкара топката точно Фьодор Zemskova. и този с poborovshis вратар, той изпрати в мрежата - 5: 2. И след тази цел ЦСКА започна да се разпада. След петия гол, последвано от една шеста - след кратка пауза от Котова, а след това на седмия - Brishtel в "Спартак" е издал трета хеттрика в един ред.

Когато от таблото свети фигури 7 2, за да играе във втория период все още са пълни пет минути. Имаше чувството, че червени и бели може да включва "инстинкт на убиец" и да започне да завърши ЦСКА Москва, и това се оказа вярно. Преди почивката, Андрей Новиков и отбеляза осмия гол - от наказание, с луд рикошет от пясъка. В "Спартак" все още лети в грешната врата. А бели и червени фенове се забавляват не само песента на "Спартак! Спартак!", Но името vykrikvali Ребров и Glushakova. които дойдоха на мача в подкрепа на plyazhnofutbolnyh приятели.

Резултат от мача в началото на третия период е до голяма степен решен. Въпросът е един и същ: дали ЦСКА намери сили да се измъкне от поражение или "Спартак" червено и синьо ще бъде в състояние да завърши. В първите минути на последната третина на мача, отговорът не е дадено. "ЦСКА" контролираха топката притежание предимство и дори вкара една цел - изстрел на далечни разстояния вкара Lorents Гомес. но по-нататъшно бизнес в отделения Kapkova не са от значение, "Спартак" се защитава надеждно.

Red-White играе в един ред, че е действал при контраатаките и спокойно проведе своите владения в първите 24 минути на предимството на мач. Руслан Pernaja пъти отделения са близки до налага да вкара девети гол, но пробиви Zemskova и Brishtelya не били точни удари. Изпуснах шансовете им и ЦСКА Рафиня ударил пряк свободен удар от отлична позиция, но топката прелетя точно над "девет" портите Алексей Zuev.

В резултат на това ЦСКА все още не е успял да избяга от катастрофалния провал. "Спартак" завела делото до уверен победа и стопи разликата до първото място във временното класиране с четири точки. "ЦСКА" бяха първите, но ръководството им вече може да бъде оспорено в мача "Кристал" и "Локомотив" в случай на победа ", жп линия".