ПредишенСледващото

Валери Карпин дебют на "Спартак", като хеттрик Игор Ledyahova и Вагнер Лав, серия без победа, битката в снега и за изненада на Михаел Лаудруп. В навечерието на съботния мач ЦСКА - "Спартак" в "Таймс" на шестия кръг от българското първенство помни най-бруталните игрите на главната страната опозиция.

броене на фона взети от 1922 г., когато прародител на войници победи OLLS предшественик на червено и бяло ISS във финала на абсолютната превъзходството на Москва (4: 2). Оттогава събратята конкуренти са прекарали 182 мача. 79 от тях са били оставени "Спартак", 67 - за ЦСКА, но също така и в 36 е наравно.

Престрелка в "Олимпийски"

Балансът се накланя в една посока, а след това в друга посока. До средата на първото полувреме номинални собственици Спартак, водена с резултат 3: 1. Но тогава Игор Корнеев успя да прекара три гола в един ред - 4: 3 в полза на ЦСКА.

В края на войника Сергей Фокин отрязани топката в собствената си мрежа, както и относно последните минути се показа Валери Карпин, дебютира в "Спартак" след замяната.

Когато ръката е морално свикнали да привлече младия полузащитник влак състезава в дясната зона на игрището с изкуствена трева примитивен и висеше на идеалната текущата главен изпълнителен директор на клуба главата Сергей Rodionov - 5: 4. Този пасаж, катран и пат винаги присъстват във всеки преглед на най-известните моменти в историята на "Спартак".

Основната разгром

Места Александър Mostovoi, Игор Шалимов Валери Shmarov и безболезнено взе Андрей Пятницки, Игор Ledyakh и Иля Цимбалар.

отмъщение на ЦСКА

В условията на остър недостиг внезапни играчи Олег Романцев трябваше да закърпи дупките в защитата на гостите и зоната на подкрепа, ако Trishkin палто. Напълно се провали бразилски Леандро Samarone, преди това е играл за ЦСКА.

Друг бразилски нападател Луис Робсън, 90 минути, имаше за цел престиж. В този момент, доклада за мач записва съкрушителен Fiasco гости - 0: 4 с двойно и текущата треньор на младши екип от Дмитрий Khomukha.

Въпреки това, по това време под ръководството на Олег raskochegarilsya Dolmatova ЦСКА не може да бъде спрян от никого в Европа.

Във втория кръг ЦСКА успя да спечели 12 поредни победи, движейки се от 14-то място, след като през първата половина на шампионата в последния втория, ligochempionskoe.

снежна дерби

Дори и преди мача, областта е донесъл толкова, че той е безуспешно се опита да изчисти все по-голям сняг отложи началото, а след това се изплю и реши да играе червена топка на бяла повърхност.

Инициативата постави текущата треньор на "Уфа" Сергей Семак през втората половина предимството на червено и синьо удвои Игор Yanovsky Дмитрий Кудряшов и няколко минути по-късно успя да спечели само една топка.

% Именно в този мач на "Спартак" дебютира един от най-известните играчи в историята на клуба Самуел Ogunsania. Нигерийски първоначално толкова уплашен от метеорологичните условия, които изиграха изненадващо добре.

Въпреки това, в следващия си мач и феновете показаха Romantsev истинските си цветове.

Страшно е да си представим, но от участниците в "сняг дерби" е все още в редиците и има вероятност да играе в Алексей Berezutski събота.

Вагнер Лав, хайде, да го забравя!

5: 1 в "Лужники" е все още топла очертанията на душата армия, които традиционно са готови да простим и повреди на домашни любимци, но само ако победата над мразеше "Спартак".

Спартак бе достатъчно само за гол на престиж от Никита Bazhenov.

И след като игра Звукът на Thunder старши треньор Станислав Черчесов преведени на двойно опитен Сантос Моцарт, Максим Kalinichenko и Егор Титов.

Легионер с голям договор и след това се върна в базата, и за украинския и Bolgariyanina Кариерата в "Спартак" е завършена.

Скоро даде път на голям Cherchesov BSA Киев "Динамо" в квалификациите на Шампионската лига (1: 4) и последвано изгнаници.

Краят на кошмара

Беше гладко на хартия, но те забравих за деретата - това казва най-добре описва състоянието на ЦСКА в този мач. Червени и сини Bili, но не вкара. А червено и бяло след почивката, ние осъзнахме, може би само миг. Bazhenov отново отбеляза, 1: 0.

Сега "Спартак" прекъсна черната серия от седем плюс години и 19 мача без победа над ЦСКА Москва.

Фаталната грешка Kombarova

Червени и бели два пъти отидох напред след гола на бразилците Ари (2: 1) и Ibson (3: 2), но основната гробаря "Спартак" Вагнер Лав, който вкара топката в мрежата на този отбор повече от всеки друг, и този път не отричам се удоволствието да разгневи многобройни "враг" torsidu.

ЦСКА загуби трона на "Спартак"

Основната дерби ветеран Алексей Berezutski изравни в последната минута на първото полувреме, след като Луис Адриано победи Игор Акинфеев в мелето.

И веднага след почивката на срещата реши съдбата на Виктор Васин грешка. Защитник тромаво той играе в собствения си вратар, по същество предоставяйки топката (и гол) Денис Глушаков.

Това стана, след тази битка за първенство злато, в действителност, е приключила. "Спартак" се оказа превъзходство в спор с един от двамата състезатели (а преди това падна и "Зенит") и избягал в таблицата с операционна зала. Екипът довършителни напън Масимо Карера е направил без прекъсвания в запалването.