Capital ЦСКА в най-трудната среща от деветия кръг на Висшата лига срещу Саранск "Мордовия" грабна победата, като опонента си по време на среща с разлика от три гола.

Capital ЦСКА в най-трудната среща от деветия кръг на Висшата лига Саранск "Мордовия" грабна победата над господари на терена, отстъпвайки място на противник по време на конфронтацията с разлика от три гола.

4: 6 - Думбия, 88.

Olshansky: ЦСКА и "Мордовия" изигра мач аматьорски отбори на ветераните на ЦСКА Сергей Olshansky сподели мнението си за мача от деветия кръг на руското първенство по футбол, в който ЦСКА спечели на пътя, "Мордовия" с резултат 6: 4. - "Това беше игра на аматьорски отбори. Но сериозно, екипът на армията намери сили да обърне посоката на течението на мача. Разбира се, на футболния отбор не е позволено да играе по този начин. "Мордовия" жалък. Това не е такава команда, която трябва да преминава шест парчета, както и при всякакви условия. И ЦСКА четири няма право да премине. В началото на мача, мисля, че екипът на армията се подценява противника, излезе да играе Ходж-маш. И разбира се, Игор Акинфеев грешка, която доведе до първия гол, повлиян от резултат в първите петнадесет минути на срещата. Имаше един инцидент, но не трябва да се допуска такива неща вратар. -Chestno истината, аз не мисля, че след почивката ЦСКА ще бъде в състояние да отвърне на удара и не го вярвам. За това, че не е шампион на мача с детски отбор. И все пак, съперник контрира стабилно. И да вярват във възможността за победа, когато резултатът беше 3: 3. Това даде отделенията Леонид Слуцки допълнителни сили. Въпреки това, след това ЦСКА изпусна четвъртия топката, но вече беше ясно, че московчани няма да се откажат от играта, "- каза той в интервю за Olshansky. Спомнете си, че ЦСКА успя да спечели с резултат 6: 4, игра по време на мача с 0: 3 Всичко това са глупости ЦСКА силен отбор се в УПИ.

Дълбоки полярна животински първите петнадесет минути и най-малко полярна животно приказно второто полувреме.
Е, това се оказа този оживен игра, лошо, че толкова разхвърлян армия отбраната.