Цел Кристиано Роналдо донесе Португалската победа над националния отбор на България

национален отбор на България проведе втория мач в турнира за Купата на Конфедерациите. Нашият екип се срещна с португалските шампиони на Европа на стадион "Спартак" в Москва. Екипът Португалия спечели с 1: 0 за сметка на целта на Кристиано Роналдо.

Осем минути го взеха португалския национален отбор, за да излезе напред в резултата. Ляв бек Рафаел Guerreiro извършва диагонал навес в нашето наказателно поле, където лидерът на Португалската Кристиано Роналдо удари главата си под гредата. Проведен стотен гол игра в българския отбор Игор Акинфеев не можа да помогне на отбора.

След гол топката забележимо предимство Португалия екип проведе до края на първото полувреме. Роналдо можеше да вкара втори гол, но Akinfeev крака удари топката след силен удар. Капитан на португалската Целта беше единственият, през първата половина на играта.

По време на почивката Станислав Черчесов направена промяна - вместо Роман Шишкин Александър Erokhin наляво. Но скоро след рестарта на игра само умение Akinfeev спаси нашия екип - Андре Силва си е ударил главата от близко разстояние ..

Играта продължи към сблъсък. А много остър пристъп Bolgariyan португалски отговори храната си, много по-остри атаки. Akinfeev отблъснати далечни разстояния стачка Седрик и Кристиано Роналдо пропусна целта след подаване. Постепенно предимството премина в нашия отбор, но за да се намери най-гол Rui Patrício не е достигната. В края, заместник Александър Bukharov е паднал в португалската наказание - италиански свирка рефер Джанлука Rocchi не каза нищо.

В добавеното време вече Гиорги Jikia удари от далеч - Руи Patrício премести топката в ъгъла. Подаване Александър Bukharov и взриви Djikia - греда. Фьодор Smolov удари от границата на наказателното поле - на сантиметри от гредата. След което последния сигнал звучи.

Екипът Португалия спечели с 1: 0 и реализира четири точки, дойде в първото място. Нашият екип с три точки в секунда.