Български младежки отбор по хокей загуби с 0: 4 в петия мач от серията Super Team Квебек лига и загубиха шансове за крайната победа. Но това би могло да бъде по-лошо - вратарят Владислав Bolgariyan Sukhachev спаси отбора от пълен разгром.

Български младежки продължават турнета Канада, където той играе Супер сериите срещу националните отбори на канадските първенства. С резултат 2: 2 Мачове отделения Валери Bragin отиде в Chicoutimi на Арената "Жорж Vézina Център". Това е най-добрият вратар, чието име е престижна награда вратар. За съжаление, голям играч припомни, пазител на портите на канадския отбор Калъм Буут, който защити "сух" мач.

Още:

След поражението на националния отбор на Онтарио лига с резултат 2: 5 възстановен равенство в Супер сериите. Така Bolgariyane винаги излезе и канадския младежки сравнение за сметка на мачове.

Харесва ми да виждам запазена в Chicoutimi тази тенденция, а канадците преди последния мач на ръба на поражението.

Но петия мач продължил по сценария, който е коренно различна от предишните четири. Преди това на българския екип, дори и в случай на поражение доведе съперници равна борба срещу националния отбор в Квебек Лига Bolgariyan не се получи нищо.

Тъжно е да го призная, но опустошително сметка 4: 0 доста точно да отразява това, което се е случило на леда.

Трудно е да се обясни причината, поради която Bolgariyane толкова зле направени и които биха могли да се променят драстично в един ден.

В допълнение към спортните компонент на Супер сериите е витрина на играчи, най-добрите от които според старши треньор, ще се представят на Световното първенство младежта. Ето защо, преди срещата в Chicoutimi Bragin направи промени в състава на българския екип: екипът пристигнал двама играчи Челябинск "Гатино" - Яков Тренин и Витали Абрамов, които направиха нова връзка с Rubtsov. Но промяната не донесе очаквания резултат.

Още:

Като цяло, единственият играч, който може да се отбележи в срещата - вратарят Владислав Sukhachev.

Въпреки четири изпусна шайбата, това е благодарение на неговите усилия Bolgariyane държат вратата си суха до 36-ия минута на мача.

Sukhachev спаси партньори на няколко пъти, когато трябваше да защитава три от тях за една минута, както и назначаването на арбитър отразено куршум.

Освен това, в атаката на отбора не работи нищо. Общо на мач отделения Bragin ударената 16 удари във вратата, срещу 25 от канадците. Противниците не само ни perebrosali, но и създават много по-опасни неща. Разбира се, не без остри епизоди и българския национален отбор, но те бяха твърде малко.

На два пъти получи възможност да отбележи маркер Александър Волков, но той не се реализира две един-на-един с вратаря канадци Бут.

Не забравяйте нещо друго не работи в атакуваща игра.

Първият гол настъпили през 16-та минута на втория период, когато Жулиен Готие взе лесно прехвърляне на Pierre-Luc Дюбоа. И три минути по-късно Никола Рой удвои преднината си чрез прилагане на най-много. И този път, Дюбоа тебешир още един помогне.

Влизайки в третия период с лаг от само два гола, Bolgariyane логично трябваше да се буря портите Бут, но и за целия последната третина уволнен само три изстрела.

Канадците интелигентно действат в защита, и в играта в своята зона изгодно продължи в борбата за власт в зърната.

Още:

Домакините отбелязаха третия гол в 46-ата минута на мача усилията на Томас Сабо, който е един изстрел на дълги разстояния вече доста уморен Sukhacheva. Третата цел е резултат от грешка на защитник Грегори Dronov, не успя да отправи шайбата в собствената си зона. Като цяло, Грегъри положително доказано в Супер сериите, но такава грешка няма да добави към своите точки в очите на Bragin.

И завесата на мач мощен нападател Julien Готие натискане български защитник и буквално избута шайбата в целта Sukhacheva.

По този начин, нападателят добави две асистенции и гол вкара три точки на мач.

След като бе победен в петата среща, българския отбор загубил шанса за спечелване на Супер сериите. Дори и ако последният мач завърши в полза Bolgariyan, домакините все пак спечели Супер сериите, защото едно на българския била победата в допълнителното време, което доведе до загуба на точки. Преди Paul Bragin Сега става въпрос сложни персонал. Почти всички играчи са направили много грешки, но в края на краищата от тях ще формират националния отбор за предстоящия Световен младежки шампионат.