Снимка: Getty Images

Национален отбор по футбол на България загуби решителен мач на отбора на Европейското първенство на Уелс. Wards Леонид Слуцки в игра, в която им само победа, успели да пропусне три неотговорени цели.

След екипа "скочи" в мача срещу Англия и порицани Словакия, Слътски слушал от обществото, която поиска повече атакува състав във финалния мач срещу Уелс. Опорната зона вместо Головин и Нойщатер появи Hlushakou с Мамаев, а широките заменя Shatova ранени. В допълнение, в ляво, вместо на инертен Shchennikova появи Kombarov. Въпреки това, след като тя се появи на терена, този състав, стана ясно защо Слътски играе по различен начин.

България е излетяло в немилост с еврото

Оказа се, че българския отбор просто няма защита. Няма значение кой ще успее и кой ще замени Слътски Berezutski с Ignashevich, но е ясно, че след такова унизително поражение е неизбежна. Бейл, Рамзи и Алън от защитниците на българските избягали, казват те, и двете от прав. Нека някой каже, че лидерите на "Реал", "Ливърпул" и "Арсенал" - за разлика от звездите на ЦСКА и "Зенит", но България няма право да играе с резултата решаващ мач от Европейското първенство на Уелс, въпреки припомни.

Ако пропуснете лиричните отклонения, първият гол вече в 11-ата минута вкара Аарън Рамзи, който е избягал от централните защитници да се срещне с Akinfeev - 0: 1. По-малко от десет минути, като им конкурентно предимство, въплътени в новия уелски цел. Smolnikov не е имал време да се връща на мястото, както и широк, опитвайки се да прати топката от Бейл, Akinfeev изпратен на Нийл Тейлър. Той е имал време да се пие чай от втория опит надигра български вратар - 0: 2.

Между другото, побеждавайки Bolgariyan уелски спечели първото място в група Б, отбеляза седем точки. Англия в паралелна мач не се скъса защитата на екипа Словакия - 0: 0. Англичаните зае второ място в групата, вкара пет точки, словаците завършиха трети (четири точки) и могат да разчитат на изхода в плейофите с третия ред.