ПредишенСледващото

на Betfair борса за залагания клиента, чието име не е посочено, с право може да се разглежда функциите на Cash Out гуру. В деня след Коледа, известен като втория ден на Коледа, щастлив човек не изчака резултатите от последното събитие от своето изрично и спечели 223,000 паунда, въпреки че той може да бъде оставен без нищо.

Betfair клиент използва кеш в продължение на 4 минути преди провала, и спечели $ 270 000 - класиране букмейкъри

Клиентът взели правилното решение в продължение на 4 минути преди възможно разпадането

Официалният представител на Betfair Наоми Totten информира, че клиентът е показал невероятно усещане, като става цар функция Тегля, което го прави възможно да се изчисли скоростта на предварително. Той издаде бързото 1 фунт и спечели 223,000 паунда (над 270 хиляди долара).

The Express от 21 събития на клиента се оказа губеща залог Betfair да спечели "Плимут" в мач с "Уикъмб Уондърърс" Втората част на Англия Лига. С резултат 3: 2 в полза на домакините "Уикъмб" успя да грабне равенство благодарение на гол в 90-ата минута. В резултат на това бързо темпо е трябвало да бъде губещи, въпреки 20 правилният избор, според SBC News.

Въпреки това, щастлив собственик на свръхестествена победа взе Cash Out функция в продължение на 4 минути, докато крайната цел, която може да унищожи приказката в последния момент. По този начин, клиент на Betfair предотврати неизбежното поредни загуби и спечели солидна джакпот.

Тегля характеристика позволява на клиента да се изчисли в началото бързи темпове на букмейкъра и да получи гарантиран доход, без да чака резултатите от останалите събития. В този случай, клиентът губи част от потенциалния приход, но намалява риска от евентуален неуспех в игрите, които все още не са приключили.

Първият, който получавате известия за нови публикации? Абонирайте се за Денис Shuleyko

Подкрепете проекта - споделете линка, благодаря!