Цел: Buharov, 12, 30 смола, Serderov, 68, 83 Gadjiyev

"Anji": Kerzhakov, Eshchenko, Grigalava, Epureanu, Hajibeyov, Mkrtchyan, Ахмедов Алиев (Bilyaletdinov, 78), Bystrov, смола (Serderov, 68), Bukharov (Хаджиев, 42)

"Динамо": Gabulov, Козлов, Douglas, Punica granatum, Samba (Касай, 46), йони (Solomatins, 80), Денисов, Юсупов (Noboa, 46), Dzhudzhak, Кокорин. Курани

Картички: Samba, 21, Epureanu, 60, 84 Gadjiyev

90 + 4 'последния сигнал. Раздробяване победа, "Anji"!

90 + 3 'контраатака. Хаджиев проби през центъра почти изчезна от Дъглас, но партньорът на страх и избива топката под краката му. Mahach едва през есента не вкара топката в далечния ъгъл на вратата.

90 + 2 Дъглас хвърля напред, партньорите не могат да vytsepit топка в борбата.

90 + 1 'Гаджиев доставки в вратаря, който не се осмеляват да поставят под топката и черупката лети над гредата.

90 'Три минути на продълженията на рефера до главния път. В същото време, на стандарта на "Anji".

89 "А нарушение Bystrov. Грешен по крилото беше Dzsudzsák. По някакъв начин екипът видя от срещата.

88 'След дълга пауза гостите успя да отиде в настъпление. Докато само да мине топката между из полето.

87 "Anji" продължава да играе и съчетават смелост в половината на противника.

86 'Съставянето по-близо до центъра на терена. Превод на десния край и натисна Ахмедов.

84 'Mahach след като получи предупреждение за оборудване.

83'GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLL 4: 0! Друг провал и контраатака. Хаджиев получи топката в левия край, далеч от защитата, заснет вратаря става фатално.

82 'Нобоа Кастинг от собствената половина на Кокорин, Александър реши и удар от малък ъгъл, с подреждането.

81 "Алексей Йонов на промяната Павел Solomatin.

80 "се опитва да направи купчина от играчите на вратата Кержаков," Динамо ", но всички опити да се счупят на отбраната. Подмяна.

79 'Kasaev хвърля напред Кокорин, в навечерието на съперници. Контраатака и бързо хванат в засада.

78 'Bilyaletdinov се появи на терена и той бе заменен на пострадалото Александър Алиев.

77 'Още един опит да пробие в някой друг район и докосвания оказва на поляната. Съдия остава безмълвен.

76 'Diniyar подготвя да влезе в игра. Докато играчите на "Динамо" се опитват да използват численото предимство.

75 "Друга травма. Алиев напуска игралното поле на електрическия автомобил.

74 "Бързи гости атака. Нобоа препращате хода на Курани, който не успя да победи защитник и падна в близост. Независимо.

73 "е домакин на сблъсък зона. Козлов хванат в полет опоненти. Хаджиев бъркани от терена.

72 'Kasaev се опита да се свърже йони, но той не е било позволено да се състезават в опасна близост до вратата Кержаков.

71 'съдийски сигнал. Нарушаването на правилата на играчите от Махачкала. Вече "бяло-сините" да мине топката между половината на противника.

70 'Fan Атака "Anji". Силите тихо perepasovyvayutsya в левия край.

69'GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLL Serderov! Провалът на отбраната, пистолет и дисплеи Алиев на празната цел Serderov, той не пропусна.

68 "Smolova заменя Serderov.

67 'Възможната атаката на Москва "Динамо". Превод в десния край на фаворит в борбата. Цел удар.

66 'Grigalava качил на левия му крак и повече от кратка пауза среща възобновено. Дъглас, между другото, време е да се извиня.

65 'Атака домакин на левия ръб не минава. Контраатакуват. Kasaev се опита да ускори, но тя спря среща.

64 'Курани Eshenko закачен на хълбока. Тя ще бъде само от стандартен карти.

63 'Dzsudzsák постави в левия край на борбата и изправени сините защитниците на "Anji". Ние не успя да се възползва от гостите на хотела.

62 'The повали малко отново се завръща. Имаше лекари и се съветваха за страничната линия. Bystrov взе пауза и получи инструкции от своя треньор.

61 'Балаж Dzsudzsák удря с лявата си десния крак на стената. Топката пое Александър Epureanu.

60 'Кокорин спечелил опасно стандарт. Epureanu играе по правилата и получи предупреждение.

59 'Eshchenko встрани да си партнират и прихващане. Борба в полето "Anji". Нобоа почти взривиха главата ми Андрю.

58 'След това хвърлят в полето, покрай целия фронтовата линия. Бит играчи набира скорост.

57 'Кокорин в безвреден ситуация е на поляната в подножието и пресечната точка. Ахмедов премества към левия ръб.

56 'Алън подава до центъра на вратаря, удари последвано Курани - покрай целта. Топката остана в зона на домакините.

55 "Най-накрая топката е в Kasayeva, той не успя да повтори веднага Hajibeyov. Вторият опит и стандарт.

54 'контраатакуват. Не бързайте с развитието на играчите, "Динамо". Нар я търкаляте между различните сфери на черупка.

53 'Хаджиев се опита да затвори капака в наказателното поле от вън. Играчът удари топката, вместо крака Дъглас.

52 'да мине топката между половината на домакините. Объркващо и не точно превод на йони на хълбока. Бавно контраатака.

51 'Нобоа се опита да избяга от натиска върху дясната страна. С подкрепата на партньори, това може да бъде направено.

50 'Кастинг Дъглас, въз основа на коригираната Kasayeva, първо на топката беше Кержаков.

49 'пробив в левия край на активната Makhach и този път фаул срещу противника. Опитвате се да получите в друга зона на играчите "Динамо".

48 И тук е първата спирка в мача. В центъра на кръга, той се сблъска с противник Хаджиев.

47 'На половин работен ден имаше две смени. Нобоа и за промяна на терена Yusupova и Samba.

46 "е започнал втори път. Ние ще продължим да гледате играта!

45 'Свирката издухва за почивка!

44 'позициите играта "Динамо" в края на полувремето. Кастинг по лявото крило и свирка. Нарушаването на правилата в Кокорин. Epureanu лежи на тревата.

43 "до атака на домакините. Сервирайте с десния ръб и първият на топката е Владимир Габулов.

42 'Гаджиев навън, вместо на пострадалото Bukharov.

41 'стандарт от страна на собствениците. Топка в левия край на играчите играе тихо. Курани Фалове Mkrtchyan.

40 "Представяне на близката греда, топката се отклони обратно на хълбока. Позиционно атака московчани.

39 'може да се наложи да бъде заменен. Докато гостите бяха в малцинство и да прекарват в защитата. Corner.

38 'Александър Bukharov е на поляната, и имаше медицинския персонал. Кратка пауза в играта.

37 'Нямате време за играчи на отбраната се завръщат в своите порти и Bukharov почти затворени под гредата, но липсваше точност.

36 'Grigalava премахва топката от главата на съперника в наказателното поле. Контраатака "Anji".

35 'спокойно да мине топката между непосредствена близост до центъра на кръга. Кокорин се опитва да засили атаката.

34 'позиционно нападение капитал група. Друг превод гласи Балаш. Този път може да бъде бързо да се върнете към площ на противника.

32 'Diez се измъкна през центъра, превод Dzhidzhuka прочетете Eshchenko. Shed в наказателното гостите в ръцете Gabulov.

31 'GOOOOOOOOOOOOOOOLLLLL Smolov! Контраатакуват. Bukharov изскочи по лявото чело на наказателното поле и удар покрай защитата, който вървеше паралелно, Фьодор. Той прекъсна покрай вратаря.

30 "Вентилатор за атака на гостите. Минете от левия край на Йонов, който бързо покрити.

29 "успява да излезе от атаката играе ръката си футболист" Динамо ", но друга атака при никакви майстори.

28 "Играчи" Anji "в позиционен атаката. Сервирайте с десния край на Алиев. Свързване Grigalava и болки в гърба.

27 'Кокорин удря с десния край, но топката се удари крак на противника. Друг ъгъл на мача.

26 'игра възобновено след кратка пауза. Владимир ще продължи да се запознаем. Позиционно нападение "Динамо".

25 'Подаване на близката греда и черупката е нокаутиран в областта. Втората вълна няма да следват. Bystrov имам в подкатегории.

24 'Алиев удари с десния крак покрай стената под гредата, тихо Gabulov взема играта на ъгъла.

23 'Samba греши по крилото, Bukharov се опитва да се измъкне от защитник на операционната зала. Кристофър е бил принуден да се прекъсне - Card.

22, "Ахмадов победи два преди някой друг дузпа и стреля в далечния долен ъгъл на вратаря, но Gabulov успява да се движат и улов.

21 'дълго с опасни моменти играчите "Anji" имат предимство. Ахмедов Smolova заснет точно в успя.

20 'отново пада малко темпото на играта. Той ускорява бързо до прав, прекъсване на захранването функция на ъгъла и стреля към Bukharov, но чете времето Дъглас.

19 'Голям момент Курани. Canopy Dzhudzhaka от лявата страна и трябва да се намери в далечния ъгъл - в непосредствена близост до целта.

18 'Bukharov Bystrov се опита да доведе до среща с вратаря, но Gabulov успява да отиде далеч от целта си.

17 'Докато рита играчи на отбраната, "Anji". Гранати в полето Юсупов, тя не трябва да бъде дадена безопасно вземат. Под натиска на топката се връща към играчи от отбора на капитал, но не за дълго.

16 "Представяне на борбата и топката лети в полето. "Бяло-сините" Запис на черупката и да продължи да се мотае. Вторият ъгъл.

15 "излезе плейъри," Динамо ". Друг ъгъл. Йоните се готвят да го изпълни под трибуните съдийски сигнал.

14'GOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLL Bukharov! Ахмедов заловено ракети в центъра на терена, хвърлят Алиев. Той положи противник на ръба на наказателното поле и стреля покрай вратата. Първият етап рамкирани Александър.

13 'Добра шега. Денисов главата отгледан от вратаря. Майкъл не е първият опит не успя да се фиксира корпуса в ръцете си.

12 "се превръща бързо да играе през центъра на черупката. Отстъпка за хода на Курани, Кевин се приближи до полюс и изстрел - Кержаков спасява.

11 'Eshchenko настрани в борбата по крилата. Друг прихващане. Малко възражда трибуна. Hajibeyov фаулове.

10 'Fan Атака "Anji". Алиев, по някаква причина, решава да се премести по диагонал на пространството, но партньорът не е бил там.

9 'Юсупов се опита бързо да си възвърне контрола на снаряда и счупи правилата за Владимир Бистров.

8 "Играчите на" Динамо "се опитват да разширят позиционната атака. Превод към левия ръб и загубата на сините.

7 'Bystrov удари десния ръб на дъното на близо ъгъл. Топката продължи до целта.

6 'Ionov опита да затвори камерата с десния край на далечната греда - вратата.

5 'падна леко започване на скоростта. отидох грешка. Съвсем небрежно в защита са от Москва.

4 'втори опит със същия марж. Опитвайки се да влязат в Силите на противника зона, докато напразно.

3 "Кастинг по дясното крило и загуба. Играчите "Anji" давай напред. Bystrov обърна към Bukharov, че не позволява на Дъглас.

2 "гости започват с позиционната атака. В същото време, не пълни щандове, въпреки че времето е страхотно.

1 'звучи изходния съдийски сигнал. Мачът започна!