Реваншът 1/8 финалите на Лига Европа се проведе в Ramenskoye: Махачкала "Anji" взе "AZ", който в първия мач отстъпи с минимален резултат (0: 1). В домакински мач на отбора Хаджи Хаджиев пропусна противника, и с общ резултат към следващия етап отиде холандски.

Конвулсивно възраждащата Махачкала клуб, странно, стоеше на прага на историческо постижение: четвъртфиналите на Лига Европа. Още преди една година, в най-добрия си вид, или поне ние успяхме да завърши 1/8 финалите играят "Нюкасъл", който по някакъв начин напомня само "Anji" ток.

Сега, по начина, по който отделенията Хаджи Хаджиев успешно стана още по-скромни противник - поне по име. В последните 28 мача от своята вратовръзка купата на Холандия спечели и губим, което ги доведе до настоящия момент скромен седмо място със закъснение от 11 точки на Европейската зона клуб. В последния мач, "AZ" шампионат по време на парти загубил "Твенте" (1: 2), както и "Anji", както всички си спомняме, силна воля равенство (2: 2) изгонен от "Спартак" Валери Карпин.

Anji

обща Grigalava е особено забележимо между партньорите и при всяка възможност, да ги води. Център редовно открит в крайно предно положение, където е позволено защитниците да действат свободно. И само жълт картон през първата половина от своята енергия е твърде Gia.

"От А до Я" не бърза да се втурне в атака: Едва Дик Адвокаат, мачовете се провеждат отделно от отбора поради спиране, аз бях запален да губят хлъзгав предимство, натрупан у дома. Поради това, че холандците по време на първите 15 минути не създадоха сериозни моменти, но "Anji" преживя различни начини да атакуват.

Въпреки това, най-значимият момент дойде точно пред портите на Кержаков. До 30-тата минута посетители иззети притежание, те са по-склонни да се достигне полето "Anji" и спечелил опасно стандарт. Gudelj удари Ход удар и топката отиде от бара към страната на трасето. "Anji" по времето, загубено в бараките Bukharov, който успешно проведе силни защитници, "AZ" и Wuytens Рейн.

Anji

Холандците трябваше да продължи да играе внимателно, защото борбата е все по-непредсказуем. Не става дума за забавление, а за небрежност от страна на екипите да обработи добре топката и липсата на ясно изразена тежест. Сгънете съперници, като че ли е бил спаринг в неактивния сезон, не носи отговорност плейофите мач Европейската купа. Може да реши изхода от един-единствен миг.

Второто полувреме започна с далечни разстояния стачка Йохансон, който Кержаков извади от деветимата; както и масивна "AZ" атака с ръка, "Anji" защитник и неуспешни завършващи удари от границата на наказателното поле. В отговор Buharov най-накрая успя да спечели кон битка, но ударът му удар не работи. Следните точки са били на мястото на Алиев, но колективните действия на украинците не дават пълни напади.

Защитата на "Anji" леко "изяде", и все повече и повече неща започнаха да се появяват в холандския отбор. След като Кержаков и извади топката изпратено до дъното, в други случаи, покрити с удари на отбраната. Mkrtchyan загуби топката от нищото и прави три нападения в три до портите си, но "Аз" реши да не продължава тази идея.

В продължение на повече от час отборът играе и "Anji" по никакъв начин не се приближи до заветната цел - най-малко един. За тази цел е необходимо да има най-малко удари целта, а от Махачкала те са натрупали нула до пет в "От А до Я" в продължение на 70 минути. Беше време да бързаме, но вместо по-уверени се чувствам като гост, и те биха могли да се разбере само успех те могат да решат всичко.

В битката Хаджиев бяха хвърлени Eshchenko, Serderov и Islamnur Abdulavov - още един хвърлей нямаше никой. През зимата, сегашният състав на става малко по малко, включително и от Бистров, който вече е играл в Европа, "Зенит" и го повтаря с не може да "Anji".

Anji

"Anji" спечели сходство Навал. След покриване край на наказателното Bukharov, холандците са се обречени да взриви Алиев, но топката премина на сантиметри от десния долен ъгъл на вратата. След това, "AZ" наляво, за да дръпнем три минути на чист време.

На следващия терена дойде стандарт и Кержаков, и е създаден достатъчно смут в серия "А-Я", но изборът на "Anji" в момента е да не се даде. Холандците се завтече към брояча в празна мрежа, Mkrtchyan трябваше да разруши противник отзад или премахнати.

Под свирката на Европа напусна Лига Европа и последния български клуба. "Anji" ще се фокусира върху оцеляване в първенството на България, най-близките конкуренти - ЦСКА.