"Anji" Махачкала - "Zenith" София - 4: 0 (1: 0)

Цели: Хасанов Budkovskyy 29., 62, 69. Бериша, 79.

"Anji": Yurchenko Gadzhibekov, Shandala, Менса, Musaly, Тигиев, Хасанов Ebecilio (Majewski, 77), Бериша (Amado, 84) Иличевич (Обертан 70), Budkovskyy.

"Zenith": M. Kerzhakov, Анюков, Lombaerts, Не, Жирков, Mac (Lodygin, 59), Хави Garcia (Witsel, 46), Mauricio, Шатов (Кокорин, 46), Juliano, Dzyuba.

Картички: Budkovskyy, 31, Бериша, 36, Gadzhibekov, 52 - Нето, 36, Кокорин, 57, 67, Жирков

Отстраняване: Кержаков, 58. Жулиано, 89. Hajibeyov, 89.

Anji

Старши треньорът на "Anji" Павел Върба след победата си над "Мордовия" в предишния етап на Купата на България обеща през следващите етапи на структурата на въртене турнир. Някой, който може да се докосне от идеята, че сериозно борбата за трофея Махачкала не са събрани. Но в четвъртък вечерта се оказа най-малко, че всяко невнимание от страна на бенефициентите Чехия наставник няма да позволи. Без да е необходимо да се създаде, за да се справят с клуба Петербург, което досега никой не е загубил този сезон, той едва ли би успял.

Anji

Отбор "Anji", макар и различен от този, който е бил в предишния мач с "Том", но това не може да се нарече създаване на резервни копия или смесени. На терена има и такива, които поне веднъж през този сезон, но напусна базата.

Още в първите минути на играта може да оставят впечатление за изключителна увереност Махачкала в своите способности. Едва десет минути бяха изминали и гости на портата беше възможно да разчита на трима потенциални шансове за гол. В първия случай Musalova блокиран удар-назад, в другите две Майкъл Кержаков спасени pitertsev, отразявайки първия удар втренчено Gasanova след изпълнение на корнер, а след това стреля Budkovskyy отклонява под гредата.

Anji

Първият път, като останалата част от мача, беше богата на събития. Отбори обменят подходи портата, не заключване играят безопасно. Но ако това се получава в Петроград подходи, след Махачкала - пълни с голови шансове. Като пример, в 28-ата минута, когато Бериша видя Hajibeyov присъедини към атаката и даде на капитана един-на-един - гостите отново спасени бившият вратар на "Anji" Кержаков.

Anji

Хасанов гол в края на един час игра е логичен резултат от това, което се случва. Махачкала реализира "стандартен". Решавайки да играе ъгъл, нашите момчета изглеждаха безуспешно подредени топката, но комбинацията е била успешна в края на краищата и пресичат халф фланг "Anji" се трансформира в една цел, удря един празен ъгъл.

Anji

Гостите пропуснаха топката не развесели. Освен това, те почти се оказаха в повече неприятности, когато Budkovskyy падна в наказателното поле в борбата с вратаря. Воронеж рефер Владимир Moskalev основание за наказание не виждат.

Anji

На половин работен ден, ментор "Зенит", който, между другото, е поставен върху мача чаша почти най-силният отбор, направи само две промени, една от които е бил принуден: Контузеният Шави Гарсия сменили Witsel, а не са доволни от треньора си игра Шатов отстъпи Кокорин.

Играчите на "Зенит" започнаха да се действа много по-агресивно напред. И това им позволява да се изгради точкуване шанс. Dzyuba, изглежда, с помощта на незаконни действия в наказанието отърве от настойничество Shandan, бутане бразилския защитник "Анжи" в момента на лумбаго, и се озова лице в лице с Юрченко. Български нападател удари от близко разстояние, със сигурност, но вратарят "Anji" чудо реагираха на стачката.

Anji

Anji

Украински нападател, направени от смачкване в 69-та минута, когато след подаване прихванати неначисления вратар Нето и побой Lodygina, прати топката в целта с Lombaerts който стоеше на линия.

Anji

Възстановени Обертан, който успя през втората половина Иличевич, отпразнува завръщането му в експлоатация, различна от асистенции на Бериша, който сръчно постави кръст французин - 4: 0!

Юрченко края на мача не се допуска Witsel прекарват най-малко един гол престиж.

Anji

Последно desyatiminutka се превърна в чист наслада от играта, както за играчите, "Anji", а за феновете на отбора. От време на време, нашите момчета играха като в тренировките. Не всички Зенит загубил самообладание, а в края на играта е имало мащабни сбиване, в резултат на нечестна игра срещу Санкт Петербург бразилски Жулиано Hajibeyov на. Капитанът на "Anji" на крещящо грубост каза, не можа да устои. За легионер "Зенит" отстраняване трудно да се превърне в значим наказание, но Али не е възможно в консумацията на ток Купата вече няма да играе, без значение колко далеч в турнира ще даде тласък на отбора.

Anji

И това, може би, в движение само в мехлема в най-ярката, убедителна победа, "Anji" над "Зенит", който обикновено се загубих за първи път през този сезон.

Anji

Махачкала голяма победа във втората игра в един ред. В следващата фаза на турнира за Купата - на четвъртфиналите - Върба отбора през пролетта, за да играе с "Уфа". И пред нашия екип неделя домакински мач от първенството с "Краснодар", който сега също е получил разрешение в 1/4 чаша в допълнителното време, за да победи "Оренбург".