В българския национален отбор вратар Игор Акинфеев по време на мача срещу Черна гора получи огнени топки, хвърлени от трибуните. Akinfeeva отнет от областта на специална количка. Съдия доведе двата отбора от терена. Според пресаташето на екипа на Иля Казаков, лекари, проведени медицински преглед на Akinfeev.

Към момента на написването на текста, като не се знае колко сериозна травмата и вратарят ще бъде един мач, ако продължи. Можете да следите хода на събитията в нашия онлайн излъчване.

Мачът Черна гора - България стана пожар в главата на вратата,

Akinfeeva излетяло поради хвърлени Fire (добавен)

Инцидентът е станал в първата минута на мача, който се провежда в Черна гора столицата Подгорица. Akinfeeva изнесен на носилка. Съдия доведе футболен отбор да podtribunnogo стая.

Както се съобщава, на стадиона с вратаря изпраща на Клиничния център на Черна гора. Разглеждане все още продължава.

Мачът Черна гора - България е била прекъсната заради инцидента повече от 30 минути. Към днешна дата, Първото полувреме завърши, резултатът - 0: 0.

Akinfeev получи изгаряния врата и сътресение
В България вратаря футбол Игор Акинфеев изгори врата и сътресение тежест все още не е известна.

След инцидента съдията като ръководител на екипа от терена. Паузата продължи повече от 30 минути.

След подновяването на играта в гол български отбор Akinfeev заменя Юри Lodygin.

След първи път резултатът е обвързан - 0: 0.